Szukaj

Anna Dereszowska pokazała nowe zdjęcie z synkiem i rozczuliła internautów. Maks to uroczy chłopak

Anna Dereszowska pokazała kolejne zdjęcie z wakacji. Tym razem nie była na nim sama, a pozowała ze swoim synkiem, Maksem. Jak aktualnie wygląda chłopczyk?
Anna Dereszowska z synkiem na wakacjach

Anna Dereszowska z synkiem na wakacjach

Anna Dereszowska, to jedna z popularniejszych aktorek, która jest aktywna w sieci. Chociaż na swoim Instagramie regularnie publikuje posty, dba by zachować przy tym odpowiednio dużo prywatności. W ten sposób wiadomo, że gwiazda jakiś czas temu wybrała się do Wietnamu, gdzie ładowała akumulatory do dalszego działania.

Aktorka poza granicami kraju nie tylko świętowała swoje trzydzieste dziewiąte urodziny, które utrwaliła na pamiątkowym zdjęciu, ale także spędzała czas z najbliższymi. Chociaż już wróciła do kraju, nadal publikuje urocze zdjęcia.

Anna Dereszowska świętuje urodziny. W jaki sposób?

Dzięki temu wiadomo, że towarzyszył jej m.in. synek, Maks, z którym wybrała się na spacer ulicami jednego z miast. Opublikowała je na Instagramie i chociaż nie widać twarzy chłopca, który przytula się do mamy, pozując tyłem do obiektywu, ze zdjęcia wynika, że jest coraz większy. Nie ma się wcale co dziwić – synek Ani skończył już 5 lat.

Wypatrujemy weekendu… zbliża się! Nieuchronnie! Czujemy to z Maksem po drżeniu torów! Macie jakieś plany na trzeci weekend stycznia? My chyba posturodzinowo randkujemy. Bez dzieci rzecz jasna! – podpisała nowe zdjęcie gwiazda.

W komentarzach odezwali się wywołani do odpowiedzi internauci, którzy zdradzali swoje plany, a także zachwycali się urokiem tej rodzinnej fotografii:

  • A te blond loczki….cudne.
  • My Pani Aniu jutro mamy wieczór dla siebie bo moje pięcioletnie bliźniaki mają nockę w przedszkolu, więc będziemy mogli naładować baterie na kolejny tydzień.
  • Kocham tę naturalność.
  • O jejku jak słodki bombelek.
  • Śliczne słodziaki, bardzo mi się podoba to zdjęcie.
  • Tez mam Synusia Maksa i również ma blond kręcone włoski 🙂 pozdrawiam

Warto wspomnieć, że Ania jest nie tylko mamą Maksa, ale także 12-letniej córki, Leny, która jest owocem związku aktorki z Piotrem Grabowskim.

Zobacz także: Anna Dereszowska dotąd nie mówiła o śmierci matki. Teraz przerywa milczenie: „Była lekarzem i się nie badała”. Wstrząsające słowa


Anna Dereszowska z synem, Maksem

Anna Dereszowska z synem, Maksem

Anna Dereszowska świętuje 39 urodziny

Anna Dereszowska świętuje 39 urodziny

Anna Dereszowska świętuje 39 urodziny

Anna Dereszowska świętuje 39 urodziny

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×