Szukaj

Anna Czartoryska-Niemczycka przeszła ważny zabieg. Teraz planuje radykalną zmianę stylu życia

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska-Niemczycka przeszła bardzo ważny zabieg. Po tym wszystkim zdecydowała się na radykalną zmianę stylu życia. Co planuje na kolejne miesiące?

Anna Czartoryska-Niemczycka jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Swoje pierwsze kroki stawiała w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Później zaczęła regularnie grywać w serialach. Widzowie polubili ją za postać Pauli w Domu nad rozlewiskiem.

Oprócz kariery filmowej Anna postawiła przede wszystkim na rodzinę. Gwiazda poznała swojego męża w 2011 roku na wystawnym balu zorganizowanym z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego. Już rok później zadebiutowali oficjalnie jako para.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki na premierze filmu Big Love w 2012 roku

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki na premierze filmu Big Love w 2012 roku

Po raz pierwszy pojawili się razem w 2012 roku na premierze filmu Big Love. Pobrali się zaledwie rok później i do dzisiaj z Michałem Niemczyckim stanowią bardzo zgodne małżeństwo. Wspólnie wychowują troje dzieci: 6-letniego Ksawerego, 4-letnią  Janinę oraz Antoniego, który w maju obchodził pierwsze urodziny.

Aktorka bardzo myśli o przyszłości nie tylko swoich pociech, ale też całej planety. Aby propagować ekologiczny styl życia, stawia przed sobą kolejne wyzwania, które pomagają jej troszczyć się o Ziemię.

Anna Czartoryska-Niemczycka po zabiegu chce zmienić swoje życie

Anna Czartoryska jest zmęczona konsumpcjonizmem i tym, co w związku z tym dzieje się z naszą planetą. Świat dosłownie zalewa fala plastiku, a ona nie ma zamiaru na to bezczynnie patrzeć. Aktorka podjęła już pewne kroki, które mogą zminimalizować ilość produkowanych tworzyw sztucznych.

Najpierw postanowiła przez cały rok nie kupować ubrań, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyła na kupno roślin. Zdecydowała się także na zabieg laserowej korekcji wzroku, która nie tylko przyczyniła się do poprawy komfortu jej życia, ale także jest formą dbania o środowisko.

Gwiazda zapozowała w ogromnych okularach i opowiedziała o swoich planach na nowe życie, które rozpocznie w 2021 roku:

Jak wiecie, staram się, aby moje codzienne wybory były jak najmniej szkodliwe dla planety (z różnym skutkiem), ale w tym roku udało mi się dotrzymać dwóch ważnych dla mnie postanowień: zamieniłam kupowanie ubrań na pasję do roślin doniczkowych i zdecydowałam się na zabieg laserowej korekcji wzroku. O moim „no shopping year” i dalszych planach opowiem jutro w @dziendobrytvn. W przyszłym roku chciałabym zredukować plastik – i to zdecydowanie większe gabaryty niż opakowania po szkłach – czy macie jakieś pomysły, jak to zrobić?

Aktorka w przyszłym roku chce jeszcze bardziej zacisnąć pasa, a przede wszystkim dalej ograniczać ilość produkowanego na świecie plastiku. Poprosiła nawet swoich obserwatorów o ich sposoby na dbanie o środowisko.

Trzeba przyznać, że w obecnych czasach jej postawa jest godna naśladowania.


Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki 6 rocznica ślubu

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki 6 rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×