Szukaj

Angelina Jolie zwróciła się do sądu z nietypową prośbą. Brad Pitt będzie wściekły!

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie nie chce być znana jako “Żona Brada Pitta”

Angelina Jolie nie chce już być nazywana żoną Brada Pitta. Gwiazda zwróciła się do sądu z bardzo nietypową prośbą. Jej były partner nie będzie zachwycony takim rozwiązaniem. Czego zażądała?

Angelina JolieBrad Pitt od miesięcy toczą ze sobą sądową batalię. Ich małżeństwo rozpadło się w 2016 roku, gdy Angelina oskarżyła Pitta o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec dzieci. Od tamtej pory zamieszanie z ich rozstaniem jedynie eskaluje. Oczerniali się w mediach, walczyli o dzieci i nieustannie wbijali sobie szpilki. Wygląda jednak na to, że Angelina zmęczyła się już medialną wojną i chce po prostu spokoju. Gwiazda zwróciła się z prośbą o sądu o przyznanie jej statusu niezamężnej przed oficjalnym sfinalizowaniem rozwodu. Powód?

Gwiazda nie chce być już znana jako “żona Brada Pitta”:

“Dalsze nazywanie mnie jego żoną jest dla mnie nie do zniesienia. Proszę o to, bo nie wierzę, że rozwód zostanie szybko zamknięty” – ujawnia Us Weekly

Brad nie będzie specjalnie szczęśliwy z tego powodu. Pomimo tego, że para się rozstaje, ostatecznie przeżyli ze sobą wiele lat, a działania Angeliny zdają się być kierowane wyłącznie złośliwością.

Myślicie, że spróbuje się odegrać?

Angelina Jolie szaleje przed sądem! Brad Pitt zafundował jej ból nie do zniesienia! Z ust gwiazdy padły mocne słowa

Angelina Jolie nigdy nie wyglądała tak źle. Na spotkaniu ONZ była jak cień samej siebie!

Jennifer Aniston jest w ciąży z Bradem Pittem? Angelina Jolie będzie wściekła jak zobaczy te zdjęcia!


Angelina Jolie czy Charlize Theron? Która jest piękniejsza?

×