Zdjęcie Angeliny Jolie z nowym partnerem trafiło do internetu! Jest od niej sporo niższy

Angelina Jolie z nowym partnerem. Kto to?

Angelina Jolie z nowym partnerem. Kto to?

Zdjęcie Angeliny Jolie z chłopakiem

Angelina Jolie przeżywa intensywny okres. Aktorka od dwóch lat toczy batalię na sali sądowej z (byłym) mężem Bradem Pittem. Na szali jest nie tylko ogromny majątek, ale także opieka nad dziećmi. Okazuje się, że po takim czasie para nawiązała nić porozumienia. Czy dzięki temu zakończą spór ugodą?

Zagraniczna prasa informuje, że Jolie na dobre pogodziła się z rozstaniem z Pittem. Do tego stopnia, że obecnie jest w bliskich relacjach z pochodzącym z Kambodży muzykiem i filmowcem. Para widziana była wspólnie podczas festiwalu filmowego. To tylko podkręciło krążące plotki, że uczucie między nimi jest naprawdę silne.

Zwłaszcza, że na jednym z kont na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Z podpisem, że mężczyzna na zdjęciu jest dla aktorki kimś więcej niż tylko jednym z fanów:

Angelina Jolie, Ellen Wong i podobno chłopak Angeliny podczas 6. Festiwalu Filmowego w Kambodży – czytamy na Instagramie.

Jolie i rzekomy partner tych plotek nie skomentowali.

View this post on Instagram

Angelina Jolie, @ellewongster and Angie’s rumored boyfriend @prachstagram at the 6th annual @cambodiatownfilmfestival #cambodian #khmer #american #cambodiatown #longbeach #ctff #ctff2018 #movie #music #art #film #festival #angelinajolie #star #celebrity #hollywood

A post shared by CAMBODIA TOWN (@cambodia_town_california) on

Z kim Angelina Jolie była łączona po rozstaniu z Bradem Pittem?

Dodajmy, że aktorka od momentu, w którym rozstała się z Bradem, niejednokrotnie była łączona z przeróżnymi mężczyznami. Wcześniej zagraniczna prasa donosiła m.in., że Jolie od sześciu miesięcy spotyka się z angielskim bisnesmenem, który chce namieszać w polityce. Sam związek miał się opierać na ukrywaniu się, a para widywana była jedynie w prywatnych domach. Pojawiły się nawet głosy, że Jolie i tajemniczy Brytyjczyk pobrali się w tajemnicy.

Angelina na temat swojego życia miłosnego nadal uparcie milczy. W ten sposób plotki rosną na sile i pojawiają się coraz to nowe medialne doniesienia. Ciekawe jak ona sama reaguje na tego typu publikacje…

To się miało nie wydać! Angelina Jolie i Brad Pitt mieli tajne spotkanie! Wyciekły ich rozmowy

Angelina Jolie wygląda już jak cień samej siebie! Tabloid opublikował wstrząsające zdjęcia!

Angelina Jolie oszukała wszystkich! Wzięła cichy ślub z multimilionerem! Sensacyjne doniesienia tabloidu


Angelina Jolie z chłopakiem

Angelina Jolie z chłopakiem

Chłopak Angeliny Jolie

Chłopak Angeliny Jolie

Angelina Jolie jako Jane Smith w filmie

Angelina Jolie jako Jane Smith w filmie "Mr. & Mrs. Smith" (2005)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×