Angelina Jolie oszukała wszystkich! Wzięła cichy ślub z multimilionerem! Sensacyjne doniesienia tabloidu

Angelina Jolie czwarty ślub

Angelina Jolie planuje ślub z nowym wybrankiem

W życiu Angeliny Jolie ostatnio nadszedł intensywny czas. Gwiazda, od kilku miesięcy rozwodzi się z Bradem Pittem, z którym kłóci się nie tylko o majątek, ale także o opiekę nad dziećmi. Czyżby to już przeszłość? Jak informują zagraniczne redakcje aktorka jest zakochana. Do tego stopnia, że już planuje ślub.

Opublikowany przez In Touch Weekly Środa, 22 sierpnia 2018

Nowym wybrankiem gwiazdy ma być brytyjski miliarder. I nie jest to przypadek. Angelina, od kilku miesięcy przebywa bowiem w Wielkiej Brytanii, gdzie nagrywa drugą część Czarownicy.

Mężczyzna urzekł ją podobno tym, że nie szczędzi pieniędzy na akcje charytatywne. To właśnie finanse był głównym powodem, dla którego Jolie postanowiła zmienić swój stan cywilny:

 Ona potrzebuje kasy, a on żony-trofeum, którą mógłby się chwalić – możemy przeczytać z okładki magazynu.

Para rzekomo poznała się przez wspólnych znajomych i niemal od razu się sobą zauroczyła. Jeśli dojdzie do ślubu, nie będzie spektakularnego show. Mężczyzna nalega bowiem na cichą ceremonię, która miałaby się odbyć na angielskiej prowincji.

Dziennikarze InTouch donoszą także, że Pitt nie jest z tej sytuacji zadowolony. Nie cieszy go fakt, że matka jego dzieci ponownie chce wziąć ślub.

Co się dzieje z Angeliną Jolie? Choroba doprowadziła ją do koszmarnego stanu

Angelina Jolie wyjmuje asa z rękawa! Tylko patrzeć jak rozłoży Brada Pitta na łopatki!

Plotki o ślubie Angeliny Jolie są wyssane z palca?

Zupełnie inne informacje przynosi portal People.com. Powołując się na anonimowe źródło, sugeruje, że Angelina Jolie ma teraz inne zmartwienia, a plotki o ślubie są wyssane z palca:

Ona nie jest teraz nikim zainteresowana i pewnie długo nie będzie. Skupia się tylko na dzieciach i na tym, żeby poświęcić im jak najwięcej czasu – czytamy na łamach przyjaznego gwizdom magazynu.

Pewne jest jednak, że Jolie obecnie czas poświęca na odbudowie zdrowia psychicznego wliczając w to kąpanie się w tybetańskich kąpieliskach. Podobno ma to pomóc odeprzeć depresję i stres, a nawet pomóc w leczeniu bólu.

Wygląda na to, że Brad koncentruje się także na swoim zdrowiu, przygotowując się do walki o swoje miliony. Gwiazdor Fight Club jest teraz abstynentem i rzucił tytoń.

Pomoże im to w trakcie rozwodu?

Nawet amerykańskie tabloidy są w szoku! Angelina Jolie wykręciła Bradowi Pittowi numer tysiąclecia!

Paparazzi przyłapali Angelinę Jolie z córkami na zakupach. Aż ciężko uwierzyć, że Shiloh jest dziewczynką

Astronomiczna kwota. Tyle Angelina Jolie i Brad Pitt wydają na dzieci. Szok!


Angelina Jolie wzięła czwarty ślub?

Angelina Jolie wzięła czwarty ślub?

Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Angelina Jolie z córkami Shiloh i Zaharą

Jolie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×