Angelina Jolie jest zazdrosna o Brada Pitta! Nie tak miało wyglądać ich życie po rozwodzie

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie jest zazdrosna o udany rok Brada Pitta w filmach, próbuje ukraść mu światła reflektorów i lansuje się jak tylko może. Zobaczcie, co donoszą zagraniczne tabloidy.

Brad Pitt cieszy się niemałymi sukcesami w tym roku. Jego filmy świętują sukcesy, żeby wspomnieć Dawno temu w Hollywood czy Ad Astra. Wielu przewiduje, że nazwisko Pitta będzie często pojawiało się w nadchodzącym sezonie nagród. Podobno bardzo to się nie spodobało Angelinie Jolie.

Zobacz także: Angelina Jolie z dziećmi na premierze „Czarownicy 2”. Błyszczała jak diament. Wyglądała pięknie

Angelina Jolie jest zazdrosna o Brada Pitta. Dlaczego?

Tabloid donosi, że Jolie jest wściekła w związku z triumfem kariery swojego byłego męża.

Nie może poradzić sobie z tym niesamowitym powrotem, którego dokonał, pomimo jej najlepszych starań, aby go złamać. Nawet nie ukrywa, że ​​jest zgorzkniała – mówi informator.

Domniemane źródło mówi dalej, że Jolie zgodziła się zagrać w nadchodzącym sequelu Czarownicy, tylko po to, aby zaćmić Pitta, ale jej plan nie zadziałał.

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy

Donosiciel tabloidu twierdzi, że Jolie została bez przyjaciół w Hollywood, ponieważ za bardzo zatopiła się w brudach rozwodu.

Jednak oprócz kontynuacji Czarownicy, Jolie ma trzy postprodukcje w planie i obecnie kręci film Marvel Eternals. Wygląda na to, że w Hollywood jest wielu ludzi, którzy nadal chętnie współpracują z aktorką, której kariera ostatnio zyskuje na popularności. Mimo to Hollywood Life zameldował, że aktorka jest zaniepokojona najnowszymi sukcesami Pitta.

Zobacz: Choroba wyniszcza Angelinę Jolie! Na jej twarzy zaszły nieodwracalne zmiany!

Czy Jolie i Pitt próbowali zawrzeć pokój?

Warto zauważyć, że E! Wiadomości donosiły mniej niż miesiąc temu, że Pitt i Jolie próbują zawrzeć pokój i rozwiązać swoje problemy ze względu na swoje dzieci.

Oboje postanowili odłożyć na bok różnice i zrobić wszystko, co w ich mocy, aby wychowywać dzieci w najzdrowszym możliwym środowisku. To nie oznacza, że ​​Jolie żywi urazy z powodu kariery swojego byłego męża.

Zobacz: Angelina Jolie o chorobie i rozstaniu z Bradem Pittem: “Zostałam zraniona”. Pierwszy raz zdobyła się na tak intymny wywiad


Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2014

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Brad Pitt i Angelina Jolie – Oscary 2009

Angelina Jolie i Brad Pitt pojednali się

Angelina Jolie i Brad Pitt pojednali się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×