Szukaj

To już koniec złudzeń! Angelina Jolie na pewno nie wróci do Brada Pitta! Gwiazda zakochała się po uszy w brytyjskim miliarderze!

Angelina Jolie, Brad Pitt, romans

Angelina Jolie, Brad Pitt, romans

Angelina Jolie jest zakochana w brytyjskim miliarderze

Zagraniczne portale plotkarskie donoszą, że Angelina Jolie spotyka się z brytyjskim miliarderem i całkowicie wykreśliła Brada Pitta ze swojego życia. Co na to jej znajomi?

W ostatnim czasie amerykańskie portale plotkarskie sugerowały, że stosunki między Angelina Jolie a Bradem Pittem uległy znacznej poprawie. Przede wszystkim małżonkowie podpisali wreszcie ugodę regulującą prawa opieki nad ich dziećmi. Oczywiście gwiazdy mają jeszcze przed sobą rozwód, który oddala się w czasie, bowiem para nie może się dogadać co do podziału swojego imponującego majątku.

Angelina Jolie oficjalnie rozstała się z Bradem Pittem w 2016 roku, aktorka przeżyła rozstanie bardzo dotkliwie, schudła i popadła w depresję, jednak aktualnie piękna Angelina jest już w znakomitej formie. Z pewnością zauważył to Brad Pitt, który rzekomo planował z (byłą) żoną i dziećmi wspólne wakacje. Perspektywa ich wspólnego wyjazdu sugerowała, że być może para wróci do siebie, bo przecież swojego czasu oboje byli w sobie szaleńczo zakochani.

Niestety z powrotu Angeliny do Brada nici! Amerykańskie portale donoszą bowiem, że gwiazda jest znowu zakochana, a obiektem jej westchnień jest tajemniczy brytyjski miliarder, z którym aktorka spotyka się na romantycznych randkach. Jednak na te szalone wieści odezwali się natychmiast wierni przyjaciele Angeliny, którzy stanowczo zaprzeczają tym sensacjom.

Angelina nie spotyka się z nikim poważnie i jest jej w tym dobrze – czytamy na łamach Hollywood Life.

Znajomi gwiazdy twierdzą również, że Angelina obecnie doszła do siebie po rozstaniu, zamierza teraz skupić się na wychowaniu swoich dzieci, a nie na medialnych romansach:

 Nie jest gotowa na randki ani nie traktuje nikogo poważnie, dopóki nie zakończy rozwód z Bradem. Do tego czasu będzie nadal koncentrować się na dzieciach i pracy.

Amerykański portal plotkarski dodaje również, że Angelina na pewno nie wróci do Brada.

Oj, to smutne…

Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie są parą?! To co ostatnio razem wykombinowali tylko to potwierdza!

Jennifer Aniston i Brad Pitt na tapecie. Po słowach Angeliny Jolie zrobiło się gorąco!

Arcydzieło! Plakat „Czarownicy 2” z Angeliną Jolie trafił do sieci! Jest lepszy niż poprzedni!


Angelina Jolie z siwymi włosami w Nowym Jorku

Angelina Jolie z siwymi włosami w Nowym Jorku

Angelina Jolie w kinie z dziećmi

Angelina Jolie w kinie z dziećmi

Angelina Jolie ze wszytkimi dziećmi

Angelina Jolie ze wszystkimi dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×