Angelina Jolie z córką na czerwonym dywanie. 16-letnia Zahara swobodnie pozowała przed obiektywami. Ma wszelkie predyspozycje, by zostać gwiazdą

Angelina Jolie z córką

Angelina Jolie z córką

Angelina Jolie w czwartkowy wieczór pojawiła się na branżowej imprezie. Nie była sama - zabrała ze sobą córkę Zaharę, która swobodnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów. Zobaczcie zdjęcia.

Angelina Jolie nie tylko realizuje się na planach filmowych, ale przede wszystkim spełnia się w roli mamy. Wychowuje sześcioro dzieci, których ojcem jest jej były mąż, Brad Pitt. Chociaż małżonkowie nie są razem od kilku lat, regularnie spotykają się w sądzie, gdzie walczą m.in. o prawo do opieki nad pięciorgiem swoich pociech. Najstarszy Maddox ma 20 lat i sam decyduje o tym, z kim chce utrzymywać kontakt.

Kilka miesięcy temu sąd zdecydował, że Pitt może spędzać więcej czasu z dziećmi. Podobno Jolie nie zamierza zostawić tak tej sprawy. Zrobi wszystko, by mieć pełne prawo do opieki nad nimi:

Angelina będzie walczyć zębami i pazurami. Jej pozbycie się sędziego nie będzie jedyną bronią w jej arsenale. Prawdopodobnie nie widzieliśmy jeszcze najgorszej z jej taktyk opóźniających – relacjonuje źródło „New Idea”.

Angelina Jolie i Zahara na czerwonym dywanie. Jak wyglądały?

Mimo iż Angelina Jolie co jakiś czas udziela wywiadów, nie komentuje plotek na temat tego, że chce ograniczyć kontakt dzieci z ojcem. Zamiast tego skupia się na kwestiach związanych z ich wychowaniem. Niedawno przyznała, że nieco ograniczyła zawodową aktywność. To pozwala jej spędzać więcej czasu ze swoimi pociechami:

To są lata, w których naprawdę stają się dorośli. Jestem szczęśliwa, że mogę tu być i upewnić się, że robię to najlepiej jak potrafię.

Zdarza się jednak, że aktorka pojawia się na czerwonych dywanach. Tak jak w czwartek, gdy wzięła udział w jednej z branżowych imprez. Nie była sama. Angelina Jolie zabrała ze sobą córkę, Zarahę, która swobodnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów.

16-latka sięgnęła po przyciągającą uwagę stylizację. Ubrała się w białą bluzkę z długim rękawem, którą połączyła z kolorystycznie pasującymi spodniami. Sięgnęła też po wygodne buty, a także delikatne kolczyki. Wyglądała świetnie, niemal tak samo dobrze jak jej mama. Angelina Jolie tego wieczoru włożyła długą do ziemi kreację, która doskonale podkreślała jej sylwetkę.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Angelina Jolie i jej córka Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie i jej córka Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie i jej córka Zahara Jolie-Pitt

Angelina Jolie i jej córka Zahara Jolie-Pitt

Zahara Jolie-Pitt

Zahara Jolie-Pitt

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×