Joanna Krupa była gnębiona w szkole. Kuba Wojewódzki ją obśmiał
Joanna Krupa niedawno wyjawiła, że dzieci w amerykańskiej szkole dokuczały jej ze względu na pochodzenie. Kuba Wojewódzki odnotował ten fakt w swoim felietonie "Mea pulpa", który ukazuje się na łamach "Polityki". Tradycyjnie już – nie zabrakło złośliwości.
Joanna Krupa, wraz z rodzicami, w wieku 5 lat opuściła Polskę i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Niedawno udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym opowiedziała o tym, że była prześladowana ze względu na swoje pochodzenie.
– Bo Polka, bo blondyna... Rzucali we mnie jajkami, jak wracałam ze szkoły. Pamiętam, jak miałam wszystkie włosy sklejone. Tak się wstydziłam, że od razu poszłam do domu się umyć i dopiero później powiedziałam mamie. Nie było fajnie... – ujawniła modelka.
Joanna Krupa nigdy tego nie robi! "Mój były zawsze się ze mnie śmiał"
ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel z mężem budują posiadłość pod Warszawą. Mamy jasny podział: "Jakoś PRZETRWAMY"
Kuba Wojewódzki obśmiał wyznanie Joanny Krupy
Z wyznaniem Joanny Krupy zapoznał się Kuba Wojewódzki. Dziennikarz złośliwie skomentował je na łamach swojego felietonu dla tygodnika "Polityka".
Joanna Krupa wyznała, że była gnębiona w amerykańskiej szkole za to, że jest Polką. Koledzy rzucali w nią i jej siostrę jajkami. Zgadza się. Przeciętny Amerykanin wyrzuca przeciętnie 0,5 kg żywności dziennie – napisał gwiazdor TVN.
Kuba Wojewódzki zajął się nie tylko Joanną Krupą
Showman wziął na cel również inne gwiazdy show-biznesu, w tym Małgorzatę Rozenek. – Małgorzata Rozenek rusza z programem "Bez kompleksów", w którym przez osiem miesięcy wraz ze specjalistami będzie tworzyć spektakularne metamorfozy uczestniczek. Premiera 1 listopada. Czas metamorfozy ostatecznej – zażartował.