Angelina Jolie w nowym wywiadzie opowiedziała o dzieciach. Po rozstaniu z Bradem Pittem zdobyła się na spore poświęcenie

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedziała o dzieciach. Zdradziła, dlaczego w ostatnim czasie mniej reżyseruje i skupia się na rodzinie.

Angelina Jolie poznała Brada Pitta na planie Pan i Pani Smith, w którym oboje zagrali główne role. Uczucie, jakie łączyło filmowych bohaterów, przeniosło się poza ekran. Przez pewien czas kochankowie spotykali się w ukryciu. Kolorowa prasa rozpisywała się o ich romansie na długo przed tym, aż samo go oficjalnie potwierdzili.

Pitt dla Jolie po pięciu latach zakończył swoje poprzednie małżeństwo z Jennifer Aniston. Zakochani zaczęli pojawiać się na branżowych imprezach. Karierę łączyli z wychowywaniem sześciorga dzieci. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rozstali się w 2016 roku, dwa lata po tym, jak wzięli widowiskowy ślub we Francji. Od tego momentu toczą sądową batalię o prawa do opieki nad dziećmi.

Angelina Jolie w nowym wywiadzie opowiada o dzieciach

Angelina Jolie bardzo rzadko udziela wywiadów. Gdy decyduje się rozmawiać z dziennikarzami, koncentruje się przede wszystkim na sprawach służbowych. Co jakiś czas zdarza jej się zrobić wyjątek od tej reguły. Tak jak niedawno, gdy przekazała, że dzieci bardzo się o nią troszczą. Co roku w Dzień Matki, który Amerykanie świętują w drugą niedzielę maja, przygotowują dla niej przepiękną niespodziankę:

Moje dzieci zawsze są niesamowite w Dzień Matki. Niczego nie planuję, nic nie robię, a oni współpracują tylko po to, by mnie zaskoczyć. Ta świadomość, że robią coś razem, wspólnie kombinują i zauważają, że coś jest ważne sprawia, że płaczę.

Niedawno była partnerka Brada Pitta gościła w Lorraine, brytyjskim porannym programie, gdzie opowiadała o nowym thrillerze, w którym występuje. Prowadząca zapytała aktorkę, dlaczego wstrzymała się z reżyserowaniem i skupiła się na graniu. Gwiazda odparła, że po rozstaniu z byłym mężem skoncentrowała się na dzieciach:

Przez ostatnie kilka lat nie byłam w stanie reżyserować. Dużo więcej przebywałam w domu. Zrobiłam kilka filmów, ale przebywałam przede wszystkim w domu. Potrzebowałam być z bliskimi.

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie nawiązała też do swoich pociech: Maddoxa, Paxa, Zahary,  Shiloh, Vivienne i Knoxa. Powiedziała, że stara się być dla nich najlepszą mamą pod słońcem:

To są lata, w których naprawdę stają się dorośli. Jestem szczęśliwa, że mogę tu być i upewnić się, że robię to najlepiej jak potrafię.

Ciekawe co na to Brad.


Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina JoliAngelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles e z córk? Vivienne na zakupach

Angelina Jolie z córką Vivienne na zakupach w Los Angeles

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bla, bla,bla ! Zbliża się premiera nowego filmu Jolie, więc desperacko próbuje przypomnieć o swoim istnieniu. A co do reżyserowania to kilka lat temu dzieci były małe i miała męża alkoholika (rzekomo !), a teraz dzieci już samodzielne to w czym problem ? Niestety Jolie jest słabą reżyserką, wszystkie jej filmy były artystyczną i finansową porażką, więc nikt jej już nie da pieniędzy na nowy film.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×