Dzieci wzruszyły Angelinę Jolie w Dniu Matki. Wszystko za sprawą niespodzianki, jaką dla niej przygotowały

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Angelina Jolie opowiedziała o swoich dzieciach. Zdobyła się na poruszające słowa i zdradziła, dlaczego doprowadziły ją do łez w Dniu Matki.

Angelina Jolie i Brad Pitt poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith, w którym wcielili się w głównych bohaterów. Połączyło ich gorące uczucie, które przeniosło się poza plan filmowy. Pitt dla Jolie zakończył swoje poprzednie małżeństwo z Jennifer Aniston. Aktorzy zaczęli się pojawiać na branżowych imprezach, a także skupili się na opiece nad sześciorgiem dzieci. Wzięli też ślub.

Aktorom udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę jedynie na kilka lat. Rozstali się w 2016 roku – po jedenastu latach związku i dwóch latach małżeństwa. Od tego momentu toczą sądową batalię o prawa do opieki nad dziećmi. Aktor codziennie chce być obecny w ich życiu, co nie pokrywa się z wizją Angeliny. Żadna ze stron nie chce odpuścić, przez co finał sprawy przeciąga się od lat.

Zobacz: Finał sprawy rozwodowej tuż-tuż, a Angelina straciła najsilniejszą broń. Zwycięstwo Brada coraz pewniejsze

Angelina Jolie o dzieciach. Dlaczego doprowadzają ją do łez?

Jolie co jakiś czas pojawia się w towarzystwie dzieci w miejscach publicznych. Odwiedzają ulubione restauracje, robią zakupy, a także biorą udział w branżowych imprezach. Aktorka bardzo rzadko wypowiada się na ich temat. W nowym wywiadzie zrobiła wyjątek i zdradziła, że czasami doprowadzają ją do płaczu.

Gwiazda w rozmowie z Extra powiedziała, że jej pociechy szczególnie ją wzruszyły w ubiegłoroczny Dzień Matki i jest niemal pewna, że podobne emocje będą towarzyszyć jej już za kilka dni. W drugą niedzielę maja (wtedy w USA obchodzone jest święto matek) cała szóstka przygotowuje dla niej wspólną niespodziankę:

Moje dzieci zawsze są niesamowite w Dzień Matki. Niczego nie planuję, nic nie robię, a oni współpracują tylko po to, by mnie zaskoczyć. Ta świadomość, że robią coś razem, wspólnie kombinują i zauważają, że coś jest ważne sprawia, że płaczę.

Była partnerka Brada Pitta dodała, że dzieci żartują z całej sytuacji:

Zawsze się śmieją z tego, że za szybko się wzruszam.

Ze względu na pandemię koronawirusa Angelina Jolie spędza sporo czasu w domu z dziećmi, które wspiera w domowej edukacji. W rozmowie z BBC Radio powiedziała, że jest z nich bardzo dumna, bo każde uczy się innego języka:

Zapytałam ich, jakich języków chcą się nauczyć, a Shi uczy się Khmai, który jest językiem kambodżańskim, Pax skupia się na wietnamskim, Mad nauczył się niemieckiego i rosyjskiego, Z mówi po francusku, Vivienne naprawdę chcę się nauczyć arabskiego, a Knox uczy się języka migowego.

Jolie jest mamą 19-letniego Maddoxa, 17-Paxa, 16-letniej Zahary, 14-letniej Shiloh oraz bliźniaków Vivienne i Knox, którzy w tym roku skończyli 12 lat.


Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie w zjawiskowej sukni na premierze z dziećmi Czarownicy 2 w Londynie

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina Jolie z Shiloh i Zaharą na zakupach

Angelina Jolie wysiada z samolotu

Angelina Jolie wysiada z samolotu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×