Angelina Jolie pogrąży Brada Pitta w sądzie: „Będzie walczyć zębami i pazurami”. Przed nimi najtrudniejsze rozwodowe starcie

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt mają trudności w sfinalizowaniu rozwodu. Okazuje się, że najgorsze dopiero przed nimi.

We wrześniu 2016 roku Angelina Jolie złożyła pozew rozwodowy, podając jako powód rozpadu małżeństwa z Bradem Pittem różnice nie do pogodzenia. Już wtedy było jasne, że rozstanie pary nie będzie łatwe. Przewidywania mediów się ziściły, a podobno najgorsze dopiero przed nimi. Co donoszą tabloidy?

Angelina Jolie i Brad Pitt – kiedy ostatecznie zakończy się ich rozwód?

W tym tygodniu mija pięć lat, odkąd Angelina Jolie zaszokowała świat show-biznesu, ogłaszając swój rozwód z Bradem Pittem, po rzekomej kłótni między aktorem a najstarszym synem Maddoxem w prywatnym odrzutowcu rodziny. I podczas gdy większość hollywoodzkich rozwodów – zażartych lub nie – jest podpisywanych i zapieczętowanych w ciągu około dwóch lat, Jolie i Pitt wciąż przedzierają się przez sądy rodzinne w Los Angeles.

Jolie rzucała kłody, gdzie tylko mogła, aby uniemożliwić Bradowi dzielenie się opieką nad ich pięciorgiem najmłodszych dzieci. Łącznie z pozbyciem się sędziego Johna Ouderkirka, który udzielił im ślubu w 2014 roku.

Po ponad czterech latach nierozstrzygniętych sporów ta ważna decyzja w sprawie opieki, zostanie całkowicie cofnięta w wyniku błędu administracyjnego, który jest całkowicie niezwiązany z istotą samego sporu o opiekę.

Angelina w wywiadzie dla The Guardian opublikowanym 4 września powiedziała, że ​​dugo zajęło jej oddzielenie się od ojca jej dzieci i że z pewnością rzuci wyzwanie każdemu, kto stanie jej na drodze, w dążeniu do pozbawienia Brada praw do potomstwa.

Jolie zasugerowała również, że troje jej dzieci poprosiło o złożenie własnych zeznań w sądzie. Pax był jednym z nich, ale aktorka mówi, że do tej pory jej synowi odmawiano głosu w sądzie. Chociaż Brad ciężko pracował nad sobą i przeszedł przez terapię, Pax, Maddox, Zahara, Shiloh oraz bliźnięta Knox i Vivienne, bardzo stoją po stronie mamy.

Angelina przeciągnie część ich rozwodu o opiekę tak długo, jak będzie to konieczne ze względu na jej dzieci.

Chodzi o to, że potrwa to przynajmniej wystarczająco długo, aby Shiloh mogła mieć 16 lub 17 lat, kiedy to jest bardziej prawdopodobne, że sędzia weźmie pod uwagę jej osobiste życzenia.

Angelina będzie walczyć zębami i pazurami. Jej pozbycie się sędziego nie będzie jedyną bronią w jej arsenale. Prawdopodobnie nie widzieliśmy jeszcze najgorszej z jej taktyk opóźniających – relacjonuje źródło „New Idea”.

Jak widać, najgorsze w rozwodzie Brada i Jolie dopiero przed nimi.


Angelina Jolie z dzie?mi po wyj?ciu ze szpitala

Burbank, CA - *EXCLUSIVE* - Angelina Jolie leaves a Burbank hospital and reunites with her kids after the movie star spent nearly 6 hours in the hospital. At around the 4 hour mark, Jolie's kids, Shiloh, Vivienne, and Zahara came to visit their mother. When Angelina met the kids outside of the hospital, the kids rushed to give their mother a warm hug filled with relief. Pictured: Angelina Jolie BACKGRID USA 20 AUGUST 2021 USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*

Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Brad Pitt, Angelina Jolie, dzieci

Shiloh Jolie-Pitt z kitką

Shiloh Jolie-Pitt z kitką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×