Szukaj

Wyciekły nagrania kłótni Angeliny i Brada. Sąd dostał mocne dowody przeciwko aktorowi

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Brad Pitt i Angelina Jolie nie przestają walczyć o prawa do dzieci. Robi się coraz nieprzyjemniej, a najnowsze doniesienia zagranicznej prasy nie napawają optymizmem, że sprawa szybko się skończy.

Brad Pitt walczy w sądzie od ponad czterech lat, aby odzyskać możliwość opieki nad swoimi dziećmi. Najnowsze doniesienia amerykańskiej prasy mówią, że Angelina Jolie zdecydowała się wyciągnąć ciężkie działa przeciw byłemu mężowi. Nie zawaha się położyć na szali wszelkich, nawet dotkliwie raniących jej dzieci, dowodów na przewinienia aktora.

Brad i Angelina: nowe komplikacje w sprawie rozwodowej

Brzydka batalia rozwodowa Brada Pitta i Angeliny Jolie toczy się od 2016 roku, ponad dwukrotnie dłużej niż ich dwuletnie małżeństwo, a teraz aktorka grozi, że zezwoli na zeznania dzieci – Paxa, Knoxa i Vivienne, jako świadków zeznający przeciwko ojcu.

W aktach sądowych złożonych 12 marca gwiazda oskarżyła swojego byłego męża o przemoc w rodzinie i twierdzi, że ma dowód swoich zarzutów.

Brad nie może uwierzyć, że uciekła się do wciągnięcia w trwającą bitwę ich dzieci – mówi informator „Woman’s Day”.

Ekspert prawa rodzinnego Evie P. Jeang dodaje:

To pokazuje, że naprawdę jest zdesperowana, żeby ograniczyć mu prawa do opieki. Wciąganie dzieci w tak zażarty konflikt powinno być naprawdę ostatecznością.

Prawnik uważa, że ​​ryzykowne posunięcie może w rzeczywistości skończyć się odwrotnym skutkiem dla Angeliny, zwłaszcza jeśli Brad będzie mógł także przesłuchać dzieci. Jednak zestresowany Pitt, który walczy o 50/50 fizycznej i prawnej opieki nad małoletnimi, ma nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Brad wierzy, że sąd przejrzy jej taktykę tak, jak robił to wcześniej – mówi informator – To tylko ostatnia szansa, by zmusić go do ustąpienia i poddania się jej żądaniom.

Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy Angelina twierdzi, że Brad był agresorem. Po złożeniu wniosku o rozwód w 2016 r. oskarżyła 57-letniego aktora o przemoc słowną i fizyczną wobec dzieci, po rzekomym incydencie, do którego miało dojść między nim i Maddoxem w prywatnym odrzutowcu z USA do Europy. Departament ds. Dzieci i Rodziny Hrabstwa LA zbadał te roszczenia i wyjaśnił, że nie ma żadnych dowodów na takie zachowanie Pitta. Pewne jest za to, że od tamtej pory on i Maddox nie kontaktują się ze sobą.

Według osoby wtajemniczonej najstarszy syn pary złożył już zeznania w tej sprawie jako dorosły i nie oszczędził w nich Brada. Informatorzy mówią, że Maddox zawsze był zaciekle lojalny wobec swojej matki. Doniesiono także, że nastolatek chce legalnie zmienić swoje nazwisko na Jolie.

Prawnicy Brada trzymają wersję aktora, że nigdy nie uderzył Angeliny ani dzieci, ale przyznaje, że niekiedy widziały go w ciemne dni, kiedy nadużywał alkoholu. Teraz jest trzeźwy i zdeterminowany, by nie dopuścić do pogorszenia się relacji z potomstwem.

Brad czuje, że jest coraz bardziej odizolowany od swoich dzieci i jest tym zdruzgotany – mówi znajomy gwiazdy.

Pitt jest zmęczony brudną walką o prawo do widywania i decydowania o dzieciach. Jednak najgorsze jeszcze przed nim. Źródła Woman’s Day podają, że Angelina posiada taśmy z nagraniami prywatnych, czasem dość nieprzyjemnych rozmów, a nawet kłótni z czasów związku. Do tej pory je chowała, ale informatorzy zapewnią, że wyciekły i trafiły jako załącznik do sprawy sądowej… Przypadek? Co dokładnie zawierają? Wygląda na to, że już wkrótce się dowiemy.


Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie, Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×