Stefano Terrazzino zawiódł Anetę Zając. Zrobiło się jej przykro po tym, co zrobił. Koniec przyjaźni?

Aneta Zając, Stefano Terrazzino

Aneta Zając, Stefano Terrazzino

Aneta Zając i Stefano Terrazzino podczas programu Taniec z Gwiazdami bardzo się zaprzyjaźnili. Aktorka i tancerz spędzali ze sobą mnóstwo czasu. Teraz jej miejsce zajęła Julia Wieniawa. Co na to Aneta?

Aneta Zając pod czujnym trenerskim okiem Stefano Terrazzino brała udział w programie Taniec z Gwiazdami. Sześć lat temu tej dwójce udało się wytańczyć Kryształową Kulę. Aktorka i tancerz zaczęli przyjaźnić się również poza programem, a po jego zakończeniu przez długi czas utrzymywali bardzo bliskie relacje. Aneta bardzo ciepło wypowiadała się wtedy o swoim tanecznym partnerze, potwierdzając, jak dobrze się rozumieją.

Stefano jest dla mnie ważnym człowiekiem. Ufamy sobie, rozmawiamy godzinami, czuję się przy nim bezpieczna – mówiła Aneta o Stefano.

Stefano również wypowiadał się o niej w bardzo miłych słowach, a nawet pomagał w trudnych chwilach. Aneta była częstym gościem w jego posiadłości na Sycylii, w której tancerz organizował latem kursy tańca dla turystów.

Kupiłem tam 4-hektarową posiadłość z dużym domem, który kiedys należał do arystokracji. Okolica jest przepiękna i mam tam nawet swoją górę. Z jej wierzchołka widać w oddali morze – zdradzał Stefano.

W tym roku tancerz do swojej willi oficjalnie zaprosił Julię Wieniawę, która teraz jest jego partnerką podczas najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami.

Chciałabym żeby Julia odwiedziła mnie na Sycylii. Zaprosiłem ją z jej znajomymi, bo ja tam na pewno będę. Sytuacja jest dynamiczna, ale mam nadzieję, że się uda. Obiecałem Julii, że pokażę jej moje ulubione zakątki. Chcę żeby przyjechała zanim zaczniemy Taniec z Gwiazdami, bo na Sycylii się głównie je odpoczywa i odwiedza piękne miejsca. Tam nawet się nie chce tańczyć – opowiada Stefano.

Anecie Zając jest przykro. Wszystko przez Stefano Terrazzino i Julię Wieniawę

Na zaproszenie na Sycylię w tym roku, liczyła również Aneta Zając. Informator magazynu Rewia zdradził, że cała ta sytuacja bardzo ją zabolała. Jest również bardzo zaskoczona, że tym razem nie spędzi urlopu we Włoszech razem ze Stefano.

Jest jej przykro, że w tym roku nie pojedzie na Sycylię. Choć w pewnym stopniu rozumie, że Stefano zależy, aby przygotować aktualną partnerkę do programu. Aneta jednak zawsze z sentymentem wspomina swoje wakacje w jego pięknej posiadłości – zdradził w rozmowie z „Rewią” jeden z pracowników Polsatu.

Zdaje się, że zażyłość pomiędzy aktorką i tancerzem nieco osłabła. Ich kontakt z upływem czasu nieco osłabł, o czym mówił sam Stefano.

Jeszcze kontakt jest, ale niestety juz mniejszy – mówił Stefano o realcji z Aneta Zając w rozmowie z Jastrząb Post.

Miejmy nadzieję, że Aneta i Stefano znajdą trochę wolnego czasu, by się spotkać i odbudować zaniedbane relacje.


Aneta Zając i Stefano Terrazzino wygrali 1 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Aneta Zając i Stefano Terrazzino wygrali 1 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Aneta Zając i Stefano Terrazzino w Tańcu z gwiazdami

Aneta Zając i Stefano Terrazzino w Tańcu z gwiazdami

Aneta Zając i Stefano Terrazzino wygrali 1. edycję

Aneta Zając i Stefano Terrazzino wygrali 1. edycję "Tańca z Gwiazdami"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×