Ciężarna Aleksandra Szwed na spacerze z psem. Wielki brzuszek aktorki na pierwszym planie

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Ciężarna aktorka wyeksponowała wielki już brzuszek na spacerze z pieskiem. Jak wygląda?

Aleksandra Szwed jest doskonale znana widzom z serialu Rodzina zastępcza. Na plan trafiła jako mała dziewczynka i w zasadzie dorastała na oczach swoich fanów. Po zakończeniu produkcji nie narzekała na brak kolejnych zawodowych propozycji i zyskała status gwiazdy. Cały czas pojawia się w programach rozrywkowych, gra w serialach i chętnie udziela wywiadów. Świetnie też połączyła karierę z macierzyństwem i sprawdza się również w roli mamy.

Pierwsze dziecko Szwed przyszło na świat w styczniu 2015 roku. Synek Borys jest owocem miłości Aleksandry i sportowca Krzysztofa Białkowskiego. Para bardzo rzadko opowiada o życiu prywatnym, dlatego każda publikacja na jej stronie jest wyczekiwana przez fanów. Ola Szwed jest ponownie w ciąży i odlicza dni do narodzin drugiego dziecka. Radosne wieści przekazała 1 kwietnia, czyli w Prima Aprillis. Wielu fanów z dystansem przyjęło wiadomość, którą aktorka ostatecznie potwierdziła kilka dni później.

Już wkrótce rodzina 30-latki się powiększy, a ona chętnie eksponuje wielki już brzuszek.

Aleksandra Szwed w ciąży eksponuje wielki brzuszek na spacerze z psem

W niedzielę Aleksandra Szwed wybrała się na spacer z psem. Wiadomo, że jest właścicielką niewielkiego stadka. W poście zażartowała, że ona chętnie by posiedziała, ale czworonoga roznosi energia, więc raczej ma ochotę pobiegać.

„Ej, Mama! Nie ma siedzenia! Ja tu na spacer czekam!”.

Nie da się ukryć, że Ola Szwed w ciąży wygląda kwitnąco. W białej sukience w czarne cętki cudnie wyeksponowała wielki już brzuszek. Włosy zaczesała gładko i spięła w kok. Internaucie nie mają wątpliwości, że stan odmienny jej służy.

  • Piekna! Grabowiec pod Sieradzem??Moje piękne miasto. Zapraszam do zwiedzenia miasta i spacer po wzgórzu zamkowym oraz relaks nad rzeką. Pozdrawiam serdecznie.
  • Paczeć można godzinami!
  • Pięna fotka.
  • Cudownie wyglądasz!

Czas mija, a Ola z pewnością odlicza już dni do narodzin maluszka.


Aleksadra Szwed eksponuje ciążowy brzuszek

Aleksadra Szwed eksponuje ciążowy brzuszek

Jak mieszka Aleksandra Szwed?

Jak mieszka Aleksandra Szwed?

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×