Baron ma swojego klona! Brat ukochanego Julii Wieniawy to jego wierna kopia! Ale podobni!

Aleksander Baron - zdjęcie z bratem

Aleksander Baron - zdjęcie z bratem

Baron uczcił Dzień Ojca. Muzyk z tej okazji na swojego Instagrama wrzucił zdjęcie z tatą Piotrem i bratem Adamem. Zobacz, jak bardzo są do siebie podobni!

Aleksander Milwiw-Baron na scenie muzycznej występuje od lat, jednak zainteresowanie kolorowej prasy zyskał dzięki związkowi z Julią Wieniawą, z którą spotyka się od stycznia 2019 roku. W ostatnim czasie muzyk zgromadził też sporą grupę fanów, dla której co jakiś czas serwuje nowe ciekawostki ze swojego życia.

Tak jak w niedzielę, kiedy Aleksander Baron podzielił się niezwykle rodzinnym zdjęciem. Z okazji Dnia Ojca udostępnił bowiem fotografię, na której pozuje w towarzystwie ojca Piotra i brata Adama:

Jaki ojciec tacy synowie! Like father like sons!  Adam, Piotr i Aleksander Milwiw-Baronowie. Wszystkiego najlepszego Ben G! – podpisał fotografię muzyk.

Zdjęcie niemal natychmiast wzbudziło żywiołowe emocje wśród fanów artysty. To oni niemal natychmiast zalali je lawiną komentarzy, zauważając podobieństwo między panami:

  • Uśmiechy wszyscy takie same
  • Jaki przystojny brat
  • Zdolni i Przystojni!
  • Jacy podobni bracia super
  • Synowie maja piękny uśmiech po tacie
  • Jaki ojciec tacy synowie

Okazuje się, że panów nie tylko łączą uśmiechy, ale także zamiłowanie do muzyki. Piotr Baron jest bowiem uznanym saksofonistą i kompozytorem, który na swoim koncie zapisał sporo sukcesów, w tym m.in. Brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Adam Baron – kim jest brat Aleksandra Milwiw-Barona?

Adam Baron także pracuje w branży muzycznej. Od 2000 roku zagrał ponad 1000 koncertów na całym świecie. Dodatkowo skomponował i wyprodukował muzykę do kilku spektakli teatralnych. Od 2010 roku współtworzył zespół Pink Freud. Grupa koncertowała we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz m.in. w Japonii, Brazylii, Chinach i Rosji.

Pracuje też jako aktywny muzyk koncertując i nagrywając m.in. z Darią Zawiałow, Krzysztofem Zalewskim, Afromental, Wojciechem Mazolewskim i wieloma innymi. Od października 2015 jest Dyrektorem Internetu i nauczycielem w założonej przez siebie Szkole Muzyki Nowoczesnej.

 

Zobacz: Zapracowany Baron zaniedbuje Julię Wieniawę! Nie tak miały wyglądać ich wspólne wakacje!

Zobacz: Julia Wieniawa bez stanika na tapecie w smartfonie Barona! Najnowsze zdjęcie gwiazdy podnosi ciśnienie!

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron zostaną rodzicami? Gwiazda tak się rozpędziła, że wygadała się od razu o ślubie!


Baron pokazał zdjęcie z ojcem i bratem Adamem

Baron pokazał zdjęcie z ojcem i bratem Adamem

Adam Baron jest związany z muzyką

Adam Baron jest związany z muzyką

Adam Baron wziął udział w Must be the music

Adam Baron wziął udział w Must be the music

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×