NewsyZapracowany Baron zaniedbuje Julię Wieniawę! Nie tak miały wyglądać ich wspólne wakacje!

Zapracowany Baron zaniedbuje Julię Wieniawę! Nie tak miały wyglądać ich wspólne wakacje!

Julia Wieniawa i Baron
Julia Wieniawa i Baron
Tila Nowak

18.06.2019 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksander Milwiw-Baron i Julia Wieniawa prędko nie wybiorą się na upragniony urlop. Muzyk zespołu Afromental jest totalnie pochłonięty pracą. Grafik koncertowy grupy pęka w szwach, a dodatkowo muzycy pracują nad nowym albumem, który już niedługo ma trafić w ręce fanów! Wakacje z ukochaną muszą zatem zejść na drugi plan.

Wydajemy nową, piątą płytę z Afromental. Krążek jest już niemal gotowy, kończymy tylko szlify estetyczne. Mamy się bardzo dobrze, cały czas gramy, jesteśmy w trakcie trasy koncertowej, więc tak naprawdę w każdy piątek, sobotę i niedzielę jesteśmy w busie i objeżdżamy całą Polskę z koncertami z Afromental, więc wakacje mam bardzo pracowite, jak zwykle zresztą – wyznał agencji Newseria gitarzysta Afromental.

Baron podkreśla też, że praca muzyka nie należy do najłatwiejszych, a weekendowe koncertowanie jest wyczerpujące i początek tygodnia upływa mu pod znakiem regeneracji i odpoczynku:

Na pewno zdarzą mi się jakieś takie kilkudniowe wyjazdy po to, żeby po prostu naładować baterie – zdradził Baron.

Muzyk podkreślił, że prawdopodobnie znajdzie czas na chwilę relaksu, ale będzie to raczej spontaniczny wyjazd z kumplami na kilka dni niż pełna romantycznych uniesień podróż z ukochaną! Zapracowanym artystom ciężko jest dopasować swój grafik tak, aby we dwójkę mieli czas wolny. W końcu sezon koncertowy rozhulał się na dobre, a Julia co kilka dni jest zapraszana na imprezy oraz pracuje na planie serialowym, za co dostaje spore wynagrodzenie:

Julia jest bardzo zajęta, kręci seriale, filmy, więc odrobimy to sobie, jak się zrobi troszkę chłodniej, w ciepłych miejscach – skwitował Aleksander Milwiw-Baron.

Pomimo zajętości para pozostaje w stałym kontakcie:

Na szczęście technologia wychodzi nam na przeciw. Mamy różne komunikatory wideo. Więc mimo że daleko, to możemy być ciągle blisko siebie. Ja jestem w trasie od 15 lat, tak jak moi bracia z zespołu Afromental, więc już wykształciliśmy w sobie modele zachowań, żeby tę tęsknotę zniwelować – wyznał Baron w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Julia Wieniawa i Baron zaliczyli już w tym roku wspólną podroż. W marcu zakochani wybrali się na malownicze Wyspy Zielonego Przylądka oraz podziwiali włoskie Alpy!

Czy przy tak intensywnej karierze mają jeszcze czas na romantyczne kolacje i wspólne wieczory przy lampce wina?

  • Julia Wieniawa - Instagram
  • Baron i Julia Wieniawa  na plażowym party
  • Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019
  • Baron i Julia Wieniawa  na plażowym party
  • Baron wspierał Julię Wieniawę na imprezie Magnum
  • Julia Wieniawa i Baron na randce
  • Tak całuje Baron. Julia Wieniawa wyglądała na zachwyconą
  • Baron - prezent dla Julii Wieniawy
[1/8] Julia Wieniawa - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także