Szukaj

Agnieszka Sienkiewicz pokazuje zdjęcie i jeszcze TEN komentarz: “Gdy Twój samochód trafia na lawetę a Ty jesteś z dzieckiem 300 km od domu…”

Agnieszka Sienkiewicz włosy

Agnieszka Sienkiewicz z córką

Agnieszka Sienkiewicz to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Do niedawna mogliśmy podziwiać ją w roli Kasi w serialu M jak miłość. Potem gwiazda odeszła z produkcji i skupiła się na graniu w Przyjaciółkach. Teraz przed nią nowe wyzwania. Sienkiewicz została bowiem prowadzącą najnowszego show Telewizji Polsat.

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz idzie jak burza. W prowadzeniu programu wygryzła inną znaną aktorkę. „Jest nową ulubienicą carycy” 

Gwiazda od jakiegoś czasu jest także szczęśliwą, młodą mamą. Agnieszka i jej ukochany Mikołaj Gauer doczekali się swojego pierwszego potomka. Aktorka urodziła córkę, która otrzymała imię Zosia. Teraz gwiazda radzi sobie z codziennymi problemami, z jakimi borykają się młode mamy. Taki właśnie ją spotkał. Opisała go na Instagramie

Gdy Twój samochód trafia na lawetę a ty jesteś z dzieckiem 300 km od domu, gdy drugi raz z rzędu stłucze Ci się telefon a Ty zorientujesz się , ze właśnie skończyły Wam się pampersy …. tylko spokój Was uratuje ????. A ja Wam minął tydzień ??? #calm #crazyweekend (…) – czytamy 

Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcia z wakacji. Opis zaskakuje: „Ja popilnuję plecaków, a Ty…” 

Agnieszka Sienkiewicz z córką

Agnieszka Sienkiewicz z córką

Agnieszka Sienkiewicz - Konferencja na planie programu Genialny umysł

Córka Agnieszki Sienkiewicz na Instagramie


Lubisz styl Agnieszki Sienkiewicz?

×