Agnieszka Hyży pokazała sylwetkę po ciąży. Odsłoniła brzuch i zgarnęła masę nieprzyjemnych komentarzy

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży niedawno urodziła syna. Kilka dni po porodzie pochwaliła się pierwszymi zdjęciami maleńkiego Leona. Gwiazda błyskawicznie doszła do siebie, a po tym, jak pokazała zdjęcia płaskiego brzucha spotkała się z hejtem. Co pisali do niej internauci?

Agnieszka Hyży kilka tygodni temu po raz drugi została mamą. Prezenterka i jej mąż Grzegorz długo starali się o powiększenie rodziny. Każde z nich ma pociechy z poprzednich związków, jednak marzyli o wspólnym dziecku. Gwiazda miesiącami nie informowała o tym, że oczekują na narodziny maluszka. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się fanom, będąc dopiero na kilka tygodni przed porodem. Zaprezentowała wtedy swoje krągłości, ale przy okazji wyznała, że droga do kolejnego macierzyństwa nie była łatwa.

Wszystko zakończyło się niedawno szczęśliwym rozwiązaniem. Świeżo upieczona mama dopiero gdy wróciła z dzieckiem do domu i poczuła się na siłach, oznajmiła, że chłopiec jest już na świecie. Synek pary dostał na imie Leon, a jego rodzice pochwalili się już w social mediach kilkoma pierwszymi zdjęciami.

Agnieszka Hyży spotkała się z hejtem po porodzie

Agnieszka ku uciesze fanów szybko wróciła na Instagram. Ostatnio udostępniła tam okno pytań dla fanów, Ci oczywiście zasypali ją tymi o synka i to, jak ona sama czuje się po porodzie. Okazało się, że do formy wróciła wręcz błyskawicznie. W ciąży przytyła zaledwie 9 kg, a kilka tygodni po porodzie mieści się w rozmiar 34, co zilustrowała zdjęciem swojego brzucha.

Hm, zastanawiam się, czy zaraz będzie hejt, że się chwalę figurą po ciąży i wpędzam w kompleksy inne mamy, które potrzebują więcej czasu na jej odzyskanie. Nie będę ukrywać się pod szerokimi swetrami, skoro wchodzę w rozmiar 34. Jakie to ma znaczenie? Ten słynny „powrót do formy” w całej tej rewolucji bycia mamą jest naprawdę na drugim planie… wywieranie presji na kimkolwiek, w jedną lub drugą stronę, jest nie na miejscu.

Agnieszka zastanawiała się, czy jej odważne wypowiedzi na temat powrotu do formy nie wywołają hejtu. Okazuje się, że przeczucie jej nie myliło. Internauci rozpętali prawdziwą burzę, a świeżo upieczona mama odniosła się do wcześniejszej publikacji w obszernym wpisie na Instagramie, w którym poruszyła temat powrotu do formy sprzed ciąży.

Wczoraj,podczas Q&A,80% pytań dotyczyła powrotu do formy po porodzie. W ostatnim czasie byłam mało aktywna, niewiele było mnie widać i wreszcie wyszłam z domu! Po raz kolejny widzę jak spore emocje ten temat wzbudza. Jak mama po porodzie pokazuje się w formie plus size, mówi otwarcie od ponadprogramowych kilogramach, większym rozmiarze i trudnościach fizycznych z tym związanych… powstają opinie i komentarze „ żali się”, „ zaniedbała się” itp. Gdy inna w błyskawicznym tempie traci na wadze, a jej ciało ma po prostu naturalne predyspozycje do szybkiej regeneracji i wchodzi w swoje ubrania sprzed ciąży…to słyszy i czyta „chwali się płaskim brzuchem”, „wpędza innych w kompleksy”

Żona Grzegorza Hyżego przyznała także, że otrzymała nawet kilka prywatnych wiadomości, w których pisano, że skorzystała z usług surogatki. Natychmiast temu zaprzeczyła.

Ba, dostałam nawet kilka wiadomości, że moja ciąża to mistyfikacja i skorzystaliśmy z usług surogatki.Nie chwalę się, nie chcę nikogo urazić, nikt za mnie nie był w ciąży … po prostu tak mam i tak wyglądam.

Prezenterka wyznała również, że została przez fanki zasypana pytaniami o swój sekret. Okazuje się, że nie stosowała żadnych specjalnych zabiegów i ćwiczeń, a w ciąży jadła za dwoje. Wszystko dzięki świetnym genom.

Pojawia się też mnóstwo zapytań jak to zrobiłam, czy mam jakieś sprawdzone metody. Nie mam. Nic nie zrobiłam. Pod koniec ciąży swoje rzeczy wyniosłam do piwnicy z myślą, że przez najbliższe miesiące nie będą mi potrzebne. Myliłam się. Ku swojemu zdziwieniu.

Świeżo upieczona mama przyznała, że nie czuje się winna temu, jak teraz wygląda i nie zamierza przepraszać za brak fałdek na brzuchu. Ten post Agnieszki nie przeszedł bez echa. Pojawiło się sporo komentarzy od kobiet, które podobnie jak ona błyskawicznie doszły do siebie po ciąży i spotkały się z przykrymi komentarzami ze strony otoczenia. Naszym zdaniem gwiazda wygląda doskonale.


Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży o figurze po ciąży

Agnieszka Hyży o figurze po ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×