Agnieszka Hyży błyskawicznie wróciła do formy po drugiej ciąży. A jak się czuje w połogu? „Zaraz będzie hejt, że się chwalę”

Agnieszka Hyży o formie po ciąży

Agnieszka Hyży o formie po ciąży

Agnieszka Hyży niedawno urodziła. Teraz podzieliła się z fanami informacjami dotyczącymi jej formy i samopoczucia. Jak się czuje i jak wygląda?

Agnieszka Hyży niedawno poinformowała o tym, że na świat przyszło jej kolejne dziecko. Przy okazji podzieliła się pięknym zdjęciem z potomkiem. Napisała wtedy:

Bardzo długa podróż za nami…

Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.

RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie ….

Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO

Pod kadrem internauci dodali mnóstwo komentarzy, w których gratulowali narodzin syna. Dziecko Agnieszki i Grzegorza Hyżego otrzymało imię Leon. Szczęśliwa matka, choć od porodu minęło mało czasu, aktywnie udziela się w social mediach. Ostatnio zorganizowała Q&A. Nie zabrakło pytań dotyczących ciąży i sytuacji po porodzie.

Agnieszka Hyży o formie i samopoczuciu. Jak się czuje i jak wygląda?

Agnieszka, w ramach instagramowego Q&A, odpowiadała swoim fankom na pytania związane z jej formą i samopoczuciem po ciąży. Jedna z pań napisała:

Jak czujesz się w trakcie połogu?

Na co Agnieszka jej odpisała:

Dziękuje za przypomnienie… bo mam wrażenie, że mój minął w kilka dni. Wiem, jestem szczęściarą. Geny? Powtórzę się z odpowiedzią… miałam bardzo trudny, stresujący czas w ciąży i tuż przed porodem. Inni widzą tylko skrawek mojego życia, zwłaszcza jego pozytywne aspekty. A rzeczywistość bywa czasem inna, o czym wiedzą tylko najbliżsi. Byłam nastawiona na jeszcze trudniejszy czas po narodzinach dziecka. Jest kompletnie inaczej. Ja jestem kompletnie inna. Oksytocyna jeszcze pewnie działa. Ale mam poczucie, że to wszystko, co było „złe”, było po coś.

Nie zabrakło też kwestii dotyczących jej formy. Niektóre z pań nie tyle pytały, ile po prostu komplementowały Agnieszkę. Jedna z nich napisała:

Zazdroszczę figury po ciąży. Mega!

Agnieszka odpisała jej:

Zastanawiałam się, czy ten temat poruszać, ale pytań o powrót do formy po urodzeniu jest dość sporo. Mogłabym skomentować to właściwie jednym zdaniem. Jestem szczęściarą w tej kwestii… Przytyłam w ciąży 7 kg – UWAGA – jadłam normalnie, nie byłam na żadnej diecie, uważałam na cukry i unikałam niezdrowego żarcia. Tyle!

Po czym dodała:

Wyszłam ze szpitala z wagą zbliżoną do tej sprzed ciąży… a potem w kolejnych dniach sama doznawałam szoku, że waga leci w dół, a brzucha nie ma. Kompletnie nie ma. Nie jestem ekspertem, lekarzem, dietetykiem… nie znam odpowiedzi na pytanie, dlaczego u mnie te procesy zachodzą tak szybko. Ba, byłam przygotowana, że grubo po 30, przy drugiej ciąży, po zdrowotnych przejściach z tym związanych, sporo czasu zajmie mi dochodzenie do siebie. Zarówno fizycznie, jak i generalnie. Być może nastawiałam się na „gorzej” po to, żebym rozczarowała się pozytywnie. Może to „nagroda” za wiele przeszkód i komplikacji, z którym musiałam się zmierzyć w ostatnich latach i miesiącach.

Agnieszka zdecydowała się też podzielić swoimi zdjęciami. Dodała je, gdy jedna z pań zapytała ją o to, jak wygląda „świeżo po porodzie”. Do fotek dopisała:

Hm, zastanawiam się, czy zaraz będzie hejt, że się chwalę figurą po ciąży i wpędzam w kompleksy inne mamy, które potrzebują więcej czasu na jej odzyskanie. Nie będę ukrywać się pod szerokimi swetrami, skoro wchodzę w rozmiar 34. Jakie to ma znaczenie? Ten słynny „powrót do formy” w całej tej rewolucji bycia mamą jest naprawdę na drugim planie… wywieranie presji na kimkolwiek, w jedną lub drugą stronę, jest nie na miejscu.

Na koniec podzieliła się własną refleksją.

Każda Mama jest piękna, bo chyba dużo więcej zależy od tego, jak się czujemy, niż jak wyglądamy!

Agnieszka, oprócz Leona, ma też córkę Martę (ur. 2013) z poprzedniego związku z Mikołajem Witem. Pociążowe zdjęcia prezenterki i byłej miss zobaczycie w naszej galerii.


Agnieszka Hyży o tym, jak się czuje w trakcie połogu

Agnieszka Hyży o tym, jak się czuje w trakcie połogu

Agnieszka Hyży o swojej figurze po ciąży

Agnieszka Hyży o swojej figurze po ciąży

Agnieszka Hyży o swojej figurze po ciąży

Agnieszka Hyży o swojej figurze po ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×