46-letnia Agnieszka Dygant pokazała się w bikini! Internauci oniemieli z wrażenia: „Angelina się chowa!”

Agnieszka Dygant sylwetka, dieta

Agnieszka Dygant sylwetka, dieta

Agnieszka Dygant w bikini na tle fantastycznych krajobrazów. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z urlopu w Afryce. Jej wygląd powala na kolana! Co za ciało!

Agnieszka Dygant jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. I niewątpliwie tych, które mogą pochwalić się nienaganną figurą i nietuzinkową, oryginalna urodą. Ostatnio, na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciami z urlopu. 46-letnia gwiazda zdradziła, że obecnie odpoczywa w Afryce, gdzie otaczają ją przepiękne, egzotyczne krajobrazy.

Cześć, nie zamieszczałam, bo nie było czasu i z zasięgiem słabo #nofilter #africa #world – napisała gwiazda swoim obserwującym.

Z wpisu wynika, że Agnieszka odpoczywa w Afryce centralnej. W komentarzach internautów, oprócz zachwytów nad urodą i figurą aktorki, pojawiły się tez spekulacje, gdzie też jest tak pięknie. Co ważne, komentarze zamieścili też nie mniej sławni, jej koledzy po fachu:

  • Ale jak już zamieściłaś, ogień! – tak komentuje Weronika Rosati.
  • Boska! – to od Violi Piekut.
  • Widoki i okolica piękne, ale to osiemnastoletnie ciało boskie.
  • Czyżby Zanzibar?
  • Angelina się chowa!
  • Cudnie, udanego wypoczynku!
  • Piękna, ciało jak nastolatka! – rozpływają się obserwujący aktorkę na Instagramie.

Zobacz: Zdjęcie gwiazdy TVN-u w bikini zachwyciło wszystkich! Wiedzieliście, że pod grzecznymi ubraniami skrywa takie ciało?!

 

Z pewnością Agnieszka Dygant maksymalnie wykorzystuje czas spędzany na słonecznym kontynencie. Kosztuje lokalnych specjałów i łapie promienie słońca. A w wolnych chwilach zwiedza i poznaję lokalną kulturę, a przede wszystkim ludzi. Jak się bawi, możecie zobaczyć w naszej galerii.

Dieta Agnieszki Dygant

Gwiazda nie ukrywa, że swoją smukłą sylwetkę zawdzięcza przede wszystkim dobrym genom. Odtwórczyni roli słynnej Niani Frani w jednym z wywiadów przyznała, że jedyne, co chciałaby zmienić w swoich nawykach żywieniowych, to zmniejszyć ilość spożywanych węglowodanów:

Postanowiłam jakąś taką dietę glikemiczną wdrożyć, ale łamie się i czasami mam takie momenty… No wiadomo – ciasto czekoladowe idzie w bardzo dużej ilości – powiedziała wywiadzie dla TVN.pl. – Myślę, że to jest kwestia pewnych predyspozycji, tak zwanych genów. Ohydnie to brzmi, bo to zawsze wyzwala agresje jak ktoś mówi: Jestem szczupła, to zasługa genów. U mnie akurat rzeczywiście coś takiego jest.

Nie pozostaje nam nic, jak tylko pozazdrościć 🙂

Zobacz: Polak w amerykańskim „Mam talent” rozłożył rywali na łopatki! Jury nie mogło wyjść z podziwu! Tak wyglądają narodziny gwiazdy! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak tuż przed występem w Opolu trafiła do szpitala. Już wiemy, czym spowodowane było zasłabnięcie gwiazdy!


Agnieszka Dygant w Afryce

Agnieszka Dygant w Afryce

Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant w bikini

Agnieszka Dygant na plaży

Agnieszka Dygant na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×