Agata Młynarska trafiła do szpitala: „Nie ma szans, żebym się poddała”. Trudny czas w życiu dziennikarki

Agata Młynarska ma poważne problemy ze zdrowiem.

Agata Młynarska ma poważne problemy ze zdrowiem.

Agata Młynarska mocno zaniepokoiła fanów. Dziennikarka poinformowała, że trafiła do szpitala. Wyjaśniła, co się aktualnie z nią dzieje. W jakiej jest formie?

Agata Młynarska to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Karierę zaczynała wiele lat temu na antenie TVP. Szybko jednak przeniosła się do stacji komercyjnych. Obecnie współpracuje z TVN, gdzie jest gospodynią formatu Bez Tabu – porusza tam najbardziej intymne kwestie. Prowadzi też w sieci autorski format #Agatasiekreci, w którym przeprowadza wywiady z osobami znanymi z show-biznesu. Rozmowy można śledzić na prowadzonych przez nią kanałach w social mediach i na antenie TVN Style.

Kilka ostatnich miesięcy razem ze swoim mężem Przemysławem Schmidtem spędziła w Hiszpanii. Małżonkowie wyjechali tam już na początku pandemii. Niestety kilka tygodni temu zmuszeni byli powrócić do kraju. Wszystko w związku chorobą Leśniewskiego-Crohna, na którą cierpi dziennikarka. Lekarze za granicą nie byli jej w stanie pomóc.

Po paru latach fajnego wyspokojenia, po infekcji, którą przeszłam i dużej dawce stresów, jaką miałam, napięciu i rozłące, która na początku była dla mnie bardzo trudna, podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował – powiedziała Super Expressowi.

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Co się dzieje?

Gwiazda, odkąd usłyszała diagnozę, bardzo dba o swoje zdrowie i pilnuje zaleconej diety. Przez długi czas choroba nie dawała o sobie znać. Jesienią dziennikarka ponownie wpadła w wir pracy i odbiło się to na jej zdrowiu. Niestety tym razem dało o sobie znać inne schorzenie. Agata miała atak astmy, przez co musiała trafić do szpitala. O tym, co się z nią dzieje właśnie poinformowała w mediach społecznościowych. Zamieściła w sieci obszerny post z wyjaśnieniem.

Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania #beztabu , spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce związanej z tym co się dzieje, padłam na całej linii. Znów szpital, znów wpadka -zaczeła swój wpis.

Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania #beztabu , spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo…

Posted by Agata Młynarska on Tuesday, November 23, 2021

Ulubienica widzów wytłumaczyła, z czym się mierzy i od razu podziękowała zespołowi ze szpitala w Łodzi. Uspokoiła też internautów i napisała, że choroba powoli odpuszcza, a ona nie ma zamiaru się poddać.

Tym razem astma, fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej. Nie ma szans, żebym się poddała. I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć spotkało się dwóch twardych przeciwników! Teraz z pomocą wielu dobrych i fachowych dusz, oddycham , siedzę, czytam, piję soczek i odpoczywam.

Zapowiedziała również, że czuje się na tyle dobrze, że na pewno nie zabraknie jej na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Obecność Młynarskiej na tym wydarzeniu to już swego rodzaju tradycja – to ona razem z Jurkiem Owsiakiem rozpoczęła pierwszą edycję popularnej akcji charytatywnej:

30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie – „ tak się bawi, tak się bawi stolica!” Bo Wośp gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu. Bibi nie odpuści!

Pod wpisem gwiazdy pojawiło się mnóstwo słów wsparcia. Internauci życzą swojej ulubienicy szybkiego powrotu do zdrowia, a i my przyłączamy się do tych słów.


Agata Młynarska i Krzysztof Miruć

Agata Młynarska i Krzysztof Miruć

Agata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agata Młynarska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agata Młynarska - Odsłonięcie tablicy Wojciecha Młynarskiego

Agata Młynarska - Odsłonięcie tablicy Wojciecha Młynarskiego

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rozumiem problemy. Ale dobrze że miała Pani szansę dostać się do szpitala w tych niezrozumiałych czasach. Życzę powrotu do zdrowia.

 • Gość pisze:

  Przecież miała koronawirusa i nie chce się przyznać.

 • Gośćdzielna kobieta w zaawansowanym srednim wieku anym sr3 pisze:

  Wystarczy nie siedziec w inernecie i nie czytać .wtedy nic nie wiesz kto ico i jestes szczęśliwy .
  A zapamiętac radzę kazdy się starzeje i nawet Ty młody człowieku mam nadzieję , doczekasz smętnego czsu starczego .

 • Nie lubię ŚCIEMY pisze:

  Wszystko winne – tylko nie szczypawka… A teraz o tym, że się zaszczepiła – CICHO SZA !

 • Gość pisze:

  Dlaczego tyle jadu w tych komentarzach, więcej empatii nie zaszkodzi

 • Gośćbzyk pisze:

  Przecież to konowały.Moze ma przywre,może ma chlamydia.moze ma borel?

 • Gość pisze:

  Naprawdę, śmiechu A też bylam chora 2020 roku 3 operacje i…nikt nie napisał…a niewiele brakowało bym gdzie indziej

 • Gość pisze:

  Mieszkać w Hiszpanii to super, ale wraca do tej niedobrej Polski, żeby się leczyć. Lecz się w Hiszpanii , a nie tutaj

 • Gość Felixa pisze:

  Kobieto opamiętaj się. Nówka sztuka w wieku przekwitłym i jaka nie śmigana- śmigana i to wielokrotnie. Straszne choroby ją nękają, to będąc nieuleczalnie chorą powinna się leczyć a nie chałturzyć i gwiazdorzyć. Może dajcie sobie już spokój z tymi młynarzównymi.

 • Jula pisze:

  Nie cierpię babska i nie interesuja mnie jej wywody

 • Starsza pisze:

  Kobieto, kogo to wszystko obchodzi!? Ludzie przeżywają prawdziwe dramaty a ty bawisz się i wypisujesz bzdury. Człowiek naprawdę ciężko chory, nie podchodzi z taką buta do swoich cierpień. Trochę pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

 • Gośćpipin pisze:

  Czyżby jej te świdrowate oczy mieli poprawić?

  • GośćEla pisze:

   Nie przyjmują pacjentów do szpitali,bo łóżka są zarezerowalne na covidowców.Ale dla celebrytki łóżko zawsze się że najdzie, nawet dla takiej, która mieszka gdzieś w Hiszpanii!!! Czy to nie są kandal?!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×