Agata Młynarska kupiła apartament za 3 miliony złotych. Wnętrza urządził znany projektant. Jak tam ślicznie!

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Agata Młynarska kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Gwiazda podczas wykańczania wnętrz zadbała o każdy szczegół. Tylko spójrzcie, jak wspaniale się urządziła. 

Agata Młynarska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Karierę zawodową rozpoczynała na antenie TVP. Później związała się z komercyjnymi stacjami. Najpierw pracowała dla Polsatu, gdzie nie zagrzała długo miejsca, szybko bowiem przyjęła ofertę od TVN-u. Po krótkiej przerwie w listopadzie mamy ponownie zobaczyć ją w roli prowadzącej program Bez tabu. Agata prowadzi obecnie autorski format #Agatasiekreci, w którym przeprowadza wywiady z innymi gwiazdami. Rozmowy można zobaczyć w prowadzonych przez nią kanałach w social mediach.

Gwiazda kilka ostatnich miesięcy spędziła w Hiszpanii. Wyjechała wraz z początkiem pandemii i tam cieszyła się słońcem i piękną pogodą. Na Półwyspie Iberyjskim zamieszkała razem z mężem- Przemysławem Schmidtem. Małżonkowie wrócili jednak ze względu na schorzenie, z jakim zmaga się dziennikarka. Od lat walczy z objawami choroby Leśniewskiego-Crohna. Za granicą jej stan się pogorszył, a tamtejsi lekarze nie potrafili pomóc.

Po paru latach fajnego wyspokojenia, po infekcji, którą przeszłam i dużej dawce stresów, jaką miałam, napięciu i rozłące, która na początku była dla mnie bardzo trudna, podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował – powiedziała Super Expressowi.

Agata Młynarska kupiła apartament w Warszawie

Agata Młynarska po przyjeździe do Polski postanowiła kupić nowe mieszkanie. Dziennikarka i jej mąż zdecydowali się na apartament w samym centrum stolicy w jednej z zabytkowych kamienic. Mieszkanie o powierzchni niemal 100 metrów pomógł jej urządzić znany z programu Remont razem Krzysztof Miruć. Podczas wizyty w Dzień Dobry TVN opowiedziała co nieco o wystroju wnętrz nowego lokum.

Jesteśmy stałymi bywalcami takiego miejsca jak Bronisze. Dwa fotele, które są w salonie, są kupione na Broniszach, były w strasznym stanie, my je odnowiliśmy. Są to sygnowane meble, oryginalne z lat 20. Mam bardzo dużo pamiątkowych książek, które jeszcze pamiętają czasy moich studiów i nie tylko, także bibliotekę moich dziadków i pradziadków. Jest radio, które stało w domu w Komorowie u moich dziadków, na którym słuchano rozgłośni Wolna Europa.

Okazuje się, że miejsce to samo w sobie ma też walory historyczne. Poprzedni właściciel zdradził dziennikarce pewną ciekawostkę, co nadało temu mieszkaniu jeszcze ciekawszego charakteru.

Od właściciela, którym nam to sprzedawał, dowiedzieliśmy się, że mieszkała tutaj kochanka Bieruta. Te ściany dużo widział i słyszały – mówiła dziennikarka.

Tuż po zakończeniu remontu gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami nowych wnętrz. Trzeba przyznać, że robią one ogromne wrażenie. Jest bowiem połączenie nowoczesności i stylowych antyków. W apartamencie znajduje się sporych rozmiarów sypialnia, z okazałym małżeńskim łożem. W przytulnym salonie stoi piękna sofa z fotelami i niewielkim kawowym stolikiem. Na uwagę zasługuje też łazienka z ogromnym lustrem i miejscem dla każdego z domowników.

W apartamencie widzimy też mnóstwo ciekawych dodatków, takich jak obrazy, wazony, lampy, lustra czy kinkiety. Nie zabrakło też okazałej biblioteki, w której miejsce znalazła pokaźna kolekcja książek.

Jak donosi Super Express za mieszkanie z takim metrażem i w tej lokalizacji gwiazda i jej mąż musieli zapłacić około 3 mln złotych. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii. Jak Wam się podoba nowe mieszkanie Agaty Młynarskiej?


Agata Młynarska i Krzysztof Miruć

Agata Młynarska i Krzysztof Miruć

Agata Młynarska kupiła nowe mieszkanie w Warszawie

Agata Młynarska kupiła nowe mieszkanie w Warszawie

Agata Młynarska kupiła nowe mieszkanie w Warszawie

Agata Młynarska kupiła nowe mieszkanie w Warszawie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×