Problemy zdrowotne dają w kość Agacie Młynarskiej: „Toczę potężną walkę”. Szukała pomocy nawet za granicą. Lekarze rozkładają ręce

Agata Młynarska ma poważne problemy ze zdrowiem.

Agata Młynarska ma poważne problemy ze zdrowiem.

Agata Młynarska postanowiła publicznie opowiedzieć o swoich problemach zdrowotnych. Sytuacja jest na tyle poważna, że szuka pomocy za granicą. Co jej dolega?

Agata Młynarska jest ikoną polskiego dziennikarstwa. Karierę rozpoczynała w TVP, skąd po kilku latach przeniosła się do Polsatu, jednak i tam na długo nie zagrzała miejsca, ponieważ otrzymała ofertę pracy w TVN. W międzyczasie pracowała również w radiu PiN, gdzie prowadziła własną audycję. Z czasem jednak zaczęła wdrażać w życie swoje pomysły i stworzyła portal internetowy Ona Ona Ona. W czasie pandemii koronawirusa zyskała dużą popularność w social mediach, dzięki autorskiemu formatowi #Agatasiekreci, gdzie przeprowadza wywiady z gwiazdami.

Młynarska była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był doktor historii Leszek Kiniewicz, z którym doczekała się dwóch synów: 36-letniego Stanisława i 32-letniego Tadeusza. Po rozstaniu związała się z Jerzym Porębskim, jednak ich małżeństwo trwało zaledwie rok. Od 2014 roku dziennikarka jest w szczęśliwym związku z przedsiębiorcą, Przemysławem Schmidtem. Para na co dzień mieszka w Hiszpanii. To właśnie tam zaczęły się jej problemy ze zdrowiem.

Agata Młynarska ma poważne problemy zdrowotne

Młynarska wyjechała do Hiszpanii w październiku 2020 roku i miała tam spędzić dwa tygodnie. Z czasem wraz z mężem postanowiła osiąść tam na stałe, wystąpiły jednak problemy zdrowotne. Sytuacja ta zmusiła ją do podjęcia decyzji o powrocie do Polski.

Podjęłam decyzję o powrocie, bo mam problemy ze zdrowiem. I choć nie wyglądam, bo się nie poddaję, toczę swoją prywatną, potężną walkę, którą, mam nadzieję, uda mi się wygrać – powiedziała.

Gwiazda od lat zmaga się z chorobą Leśniewskiego-Crohna, która jest przewlekłą chorobą zapalną przewodu pokarmowego. Agata chciała podjąć leczenie za granicą, jednak tamtejsi lekarze nie byli w stanie udzielić jej pomocy.

Po paru latach fajnego wyspokojenia, po infekcji, którą przeszłam i dużej dawce stresów, jaką miałam, napięciu i rozłące, która na początku była dla mnie bardzo trudna, podjęłam decyzję o tym, że spróbuję zawalczyć z tym, co mnie spotkało w Hiszpanii. Miałam straszny rzut na stawy. Najpierw zaczęły boleć achillesy, potem zaczęły boleć mnie łokcie i kolana. Ten ból wędrował – powiedziała Super Expressowi.

Młynarska po powrocie do Polski od razu podjęła odpowiednie leczenie. Życzymy Agacie szybkiego powrotu do zdrowia i Hiszpanii.


Agata Młynarska - problemy zdrowotne

Agata Młynarska - problemy zdrowotne

Agata Młynarska - problemy zdrowotne

Agata Młynarska - problemy zdrowotne

Agata Młynarska - problemy zdrowotne

Agata Młynarska - problemy zdrowotne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×