Adriana Kalska miała wypadek. Uderzyła w betonowy słup. Są zdjęcia

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska zaliczyła bolesny wypadek na planie nowej produkcji, w której bierze udział. Jeden z tabloidów podaje szczegóły. Wyglądało groźnie. 

Adriana Kalska na szklanym ekranie zadebiutowała w 2008 roku, gdy pojawiła się w serialu Żołnierze wyklęci. Potem wcieliła się w Mariannę Kamper w produkcji TVN, Sama słodycz. Największą sympatię widzów zdobyła jednak jako Izabela Chodakowska w M jak miłośćNa planie gra m.in. u boku Mikołaja Roznerskiego, który jest jej partnerem także w życiu prywatnym. Tabloidy co jakiś czas obiegają plotki o ich ślubie. Aktorzy komentować tego jednak nie chcą.

Zobacz: Roznerski został zapytany o ślub. Gdyby nie było już po, to chyba tak by nie odpowiedział

Adriana Kalska: wypadek na planie nowego serialu

Kalska wciąż rozwija się zawodowo. Niedawno prasę obiegły informacje o tym, że to właśnie ona wcieli się w postać Anny Przybylskiej, w filmie, który rzekomo powstaje. Sama zainteresowana dodała komentarz, który zostawia szerokie pole do interpretacji.

Pewne jest za to, że aktorka wystąpi w nowej produkcji, która wkrótce pojawi się na antenie TVN7. Na potrzebę roli przeszła metamorfozę i została blondynkąSuper Express donosi, że aktorka zagra główną rolę w nowym serialu, którego roboczy tytuł to Zaginiona. Na ten moment produkcja utrzymywana jest w wielkiej tajemnicy:

Mogę jedynie potwierdzić, że Adriana gra główną rolę. To nowy serial, na który warto czekać. Czegoś tak dobrego już dawno nie było w polskiej telewizji – donosi tabloidowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Chociaż nie wiadomo, o czym będzie opowiadać nowy serial, tabloid podaje, że na planie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Adriana Kalska z impetem wpadła na betonowy słupek i zaliczyła groźny upadek:

 Bohaterka, którą gra, miała za zadanie wyskoczyć z samochodu i ruszyć w pościg. Auto zatrzymało się tuż obok betonowego słupka. I raz Adriana z impetem na niego wpadła i zaliczyła bolesny upadek. Cała ekipa natychmiast ruszyła jej na ratunek.

Po całym zdarzeniu na twarzy aktorki gościł jednak uśmiech. Mimo iż sytuacja wydawała się być poważna, dobrze się skończyła. Zdjęcia można zobaczyć na okładce nowego numeru Super Expressu.


Adriana Kalska miała wypadek na planie serialu

Adriana Kalska miała wypadek na planie serialu

Adriana Kalska miała wypadek na planie serialu

Adriana Kalska miała wypadek na planie serialu

Adriana Kalska jest blondynką

Adriana Kalska jest blondynką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×