To Adriana Kalska zagra Anię Przybylską! W charakteryzacji wygląda identycznie. Jest zdjęcie z planu

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską?

Adriana Kalska zagra Annę Przybylską?

Adriana Kalska opublikowała zdjęcie wykonane na planie zdjęciowym do najnowszego filmu. Fani od razu zauważyli, że jest łudząco podobna do Anny Przybylskiej. Czy to ona wcieli się w postać zmarłej aktorki? 

Adriana Kalska pochodzi z rodziny uzdolnionej artystycznie. Jej dziadek, rodzice oraz wujek byli rzemieślnikami zajmującymi się bursztyniarstwem. Wszystko wskazywało na to, że będzie kontynuowała rodzinną tradycję, ponieważ od najmłodszych lat pomagała w zakładzie taty, jednak ona obrała inną ścieżkę kariery.

W 2005 roku rozpoczęła naukę w Państwowym Policealnym Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, jednak już dwa lata później zrezygnowała z kontynuacji nauki w tej szkole. Dostała się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, którą ukończyła w 2012 roku.

W 2008 roku zadebiutowała na szklanym ekranie rolą w serialu Żołnierze wyklęci. W 2014 roku wcieliła się w rolę Marianny Kamper – jednej z głównych postaci w formacie Sama słodycz. Od 2015 roku gra Izabelę Chodakowską w serialu M jak miłość.

Kalska w krótkim czasie zyskała sympatię widzów, dzięki czemu regularnie grywa na deskach teatru oraz wciela się w kolejne role w popularnych serialach i filmach. Wszystko wskazuje na to, że tym razem widzowie zobaczą ją w filmie biograficznym o Annie Przybylskiej.

Ruszyły zdjęcia do filmu o Ani Przybylskiej?

Anna Przybylska miała bardzo bogaty życiorys, a przy tym miano najpiękniejszej polskiej aktorki. Władze Telewizji Polskiej już od dłuższego czasu dyskutowały nad tym, aby stworzyć film biograficzny, w którym zostaną ukazane jej losy.

Na początku marca Jacek Kurski w rozmowie z Faktem przekonywał, że jest wręcz pewien, że przebije on sukces produkcji poświęconej zmarłemu Krzysztofowi Krawczykowi. W jego opinii przed telewizorami mogłoby zasiąść nawet 5-6 mln Polaków. Już wówczas mówiono o tym, iż format może trafić na ekrany kin

Autor opowieści o Krawczyku z wielkim zapałem zabrał się do pracy nad filmem o Annie. Myślę, że ten dokument przyciągnie przed telewizory nie 4 (tylu widzów obejrzało film o Krzysztofie Krawczyku – red), ale nawet 5-6 milionów Polaków. I wzruszy ich.

Wszystko wskazuje na to, że plany TVP doczekały się realizacji. Adriana Kalska na swoim profilu na Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie wykonane na planie zdjęciowym. Gwiazda pozuje na nim w krótkiej, ciemnej peruce oraz białej koszulce z napisem Not Your Princess.

Pod kadrem stale przybywa komentarzy. Fani od razu zauważyli, że w tej fryzurze aktorka jest łudząco podobna do Przybylskiej:

  • Ależ podobieństwo do Ani Przybylskiej.
  • Jak młoda Ania Przybylska.
  • Cóż za niesamowite podobieństwo.
  • Jak Panią pierwszy raz zobaczyłam, pierwsze moje słowa: ,,Boże jak Ania Przybylska”.

Jeden z fanów Kalskiej poszedł o krok dalej i wprost zasugerował, że w końcu ruszyły zdjęcia do filmu o Ani. Aktorka postanowiła rozwiać wątpliwości obserwatorów i napisała krótko:

Heh, jo.

Komentarz aktorki chyba nie pozostawia złudzeń. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie tych doniesień przez Telewizję Polską.


Adriana Kalska

Adriana Kalska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

adriana.kalska.official_122677896_2698425907039516_328728031715995270_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×