NewsyMonika Mrozowska miała poważne problemy przez "Rodzinę zastępczą". Rola Majki okazała się przekleństwem

Monika Mrozowska miała poważne problemy przez "Rodzinę zastępczą". Rola Majki okazała się przekleństwem

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Krystyna Miśkiewicz

03.11.2022 10:20, aktual.: 03.11.2022 10:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Mrozowska to aktorka, która zadebiutowała przed kamerami jako nastolatka. Właśnie wtedy pojawiła się w serialu Rodzina Zastępcza, gdzie zagrała Majkę, czyli najstarszą córkę Kwiatkowskich. W dojrzałą kobietę zamieniła się na oczach widzów, którzy obserwowali, jak z każdym dniem dojrzewa. W serialu występowała przez wiele lat, a jej bohaterka zdążyła wyjść za mąż i doczekała się własnego dziecka.

Uwielbiany przez widzów format, który pojawiał się na antenie Polsatu sprawił, że zyskała ogromną rozpoznawalność i na stałe znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Od wielu lat nie może narzekać ona na brak zainteresowania ze strony mediów. Regularnie także bierze udział w kolejnych projektach, jednak gdy wraca do domu, całkowicie poświęca się swojej rodzinie.

Monika doczekała się czworga dzieci, ale nie ułożyła sobie życia u boku żadnego z mężczyzn. Po rozwodzie z ojcem swoich córek Maciejem Szaciłło wchodziła w kolejne związki, ale szybko kończyły się one rozstaniem.

Monika Mrozowska miała problemy przez Rodzinę Zastępczą

Monika ostatnio udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym opowiedziała o tym, jak trafiła na plan Rodziny zastępczej. Okazało się, że w serialu chciał zagrać jej brat, a ona poszła z nim jedynie jako opiekun. Osoba z produkcji zainteresowała się jednak śliczną nastolatką i zaprosiła ją do wzięcia udziału w castingu. Udział w telewizyjnym hicie niewątpliwie sprawił, że jej życie się zmieniło, ale przysporzył też pewnych kłopotów.

Na pewno bardzo dużo zawdzięczam temu serialowi. Otworzył mi drogę, chociażby do grania w spektaklach Teatru Telewizji czy udziału w różnych programach Polsatu.Natomiast potwornie irytowało mnie to, że, za sprawą "Rodziny zastępczej", przez wiele lat byłam traktowana jak dzieciak. Ludzie poznali mnie jako nastolatkę i komukolwiek trudno było zrozumieć, że stałam się już kobietą. Myślałam, że jak zajdę w ciążę, to coś się zmieni. Ale nie. Urodziłam córkę i też się nic nie zmieniło. Miałam dwadzieścia kilka lat i nadal byłam postrzegana jako gówniara, która zatrzymała się gdzieś pomiędzy podstawówką a liceum.

Aktorka przyznała, że to, co się działo, gdy wkraczała w dorosłość bardzo niszczyło jej poczucie własnej wartości.

Nikt nie traktował mnie poważnie, co wpływało na moje poczucie własnej wartości. Miałam w tamtym czasie mnóstwo pomysłów na różne autorskie projekty, ale nie pozwalano mi ich realizować, bo w oczach wszystkich nadal byłam dziewczynką. Bardzo zależało mi, żeby w końcu zerwać z tym wizerunkiem, ale nie byłam w stanie. Ciągnęło się to za mną latami – dodała.

Chociaż serial sprawił, że Monika zaczęła być rozpoznawalna, to okazuje się, że miało to też swoje minusy. Może gdyby branża nie postrzegała jej jako serialowej Majki, to kariera gwiazdy potoczyłaby się zupełnie inaczej.

  • Monika Mrozowska pokazała córkę Karolinę
  • Monika Mrozowska pokazała córkę Karolinę
  • Obsada serialu Rodzina Zastępcza
  • Jarosław Boberek na planie serialu Rodzina zastępcza
  • Monika Mrozowska - gala Hasztagi Roku 2022
  • Monika Mrozowska. See Bloggers
  • Monika Mrozowska z synem Lucjanem
  • Rodzina zastępcza
  • Monika Mrozowska pokazała córkę Karolinę
[1/9] Monika Mrozowska pokazała córkę Karolinę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także