NewsyMonika Miller dostaje pogróżki po śmierci ojca! Jej rodzinie grozi niebezpieczeństwo!

Monika Miller dostaje pogróżki po śmierci ojca! Jej rodzinie grozi niebezpieczeństwo!

Monika Miller dostaje pogróżki po śmierci ojca! Jej rodzinie grozi niebezpieczeństwo!
Zuza Maciejewska
07.09.2018 19:20, aktualizacja: 07.09.2018 22:50

Monika Miller zniknęła z social mediów po tym, jak jako pierwsza poinformowała opinię publiczną o śmieci ojca Leszka Millera Jr. Chociaż wydarzenie to sprawiło, że dziewczyna postanowiła zrobić przerwę od Instagrama, teraz na moment powraca z nowym wpisem. Co chciała przekazać?

Przypomnijmy, że syn Leszka Millera zmarł pod koniec sierpnia. Miał tylko 48 lat. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Faktem jest, że pozostawił głęboko pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym córkę Monikę. W dniu kiedy umarł, to właśnie ona poinformowała świat o jego śmieci:

Przepraszam was wszystkich… Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę… You can finally rest in peace now Dad…

Teraz na moment powraca, by podziękować wszystkim tym, którzy wspierali ją w tym trudnym okresie. Na Instastories opublikowała wyznanie:

Chciałabym bardzo podziękować tym wszystkim osobom, które pisały do mnie aby przekazać swoje wyrazy współczucia. Dziękuje za całe wasze wsparcie i otuchę. Przeczytałam każdy komentarz i każdą wiadomość jaką dostałam i bardzo ciężko mi w tym momencie na nie wszystkie odpisać Aczkolwiek chciałabym wam powiedzieć, że każda taka wiadomość się dla mnie liczy i ma znaczenie. Dziękuję.

Nie da się ukryć, że hejterzy nawet w tak tragicznym momencie, jakim jest śmierć bliskiej osoby, nie potrafili odpuścić Monice i niemal zaatakowali jej portale społecznościowe. Teraz postanowiła im odpowiedzieć:

Co do osób, które wysyłają mi pogróżki, nawoływania do samobójstwa i śmieją się z tego co spotkało Mnie i Moją rodzinę… Spokojnie, karma wraca i selekcja naturalna się wami zajmie. Wasze słowa nie definiują drugiej osoby, lecz tylko pokazują kim sami jesteście.

Miała rację?

Monika Miller pobita na ulicy
Monika Miller pobita na ulicy
Leszek Miller & Monika Miller
Leszek Miller & Monika Miller
Monika Miller zabrała głos po śmierci ojca
Monika Miller zabrała głos po śmierci ojca
Monika Miller zabrała głos po śmierci ojca
Monika Miller zabrała głos po śmierci ojca
Leszek Miller Jr nie żyje
Leszek Miller Jr nie żyje
Zmarł Leszek Miller Jr
Zmarł Leszek Miller Jr
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także