Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

Weronika książkiewicz dzień dobry tvn

Weronika Książkiewicz rozsyła całusy pod studiem „Dzień Dobry TVN”

Weronika Książkiewicz odwiedziła Dzień Dobry TVN by promować nadchodzącą Planetę Singli 3. Aktorka postawiła na sportową stylizację, ale dobrała niecodzienne buty jak na środek zimy. Pochwaliła się kostkami w postrzępionych jeansach i trampkach, a fotografom rozsyłała całusy wsiadając od samochodu. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia!

Przełom stycznia i lutego to czas, gdy show-biznes zaczyna wybudzać się z zimowego snu. Po świątecznym lenistwie i Nowym Roku śmietanka towarzyska zaczyna pojawiać się na salonach, promować swoje nowe programy i seriale podczas wiosennych ramówek i przygotowywać się do intensywnego sezonu salonowego. Nie inaczej postępują aktorzy. Weronika Książkiewicz, dawno nie widziana na salonach, pojawiła się w Dzień Dobry TVN by wraz z Agnieszką Więdłochą promować zbliżającą się premierę Planety Singli 3. Gwiazda postawiła na sportową stylizację i zachwyciła paparazzich.

Weronika słynie z tego, że ceni sobie wygodę, choć na czerwonych dywanach zawsze wygląda jak hollywoodzka gwiazda. Wybierając się do „śniadaniówki” postanowiła jednak cenić sobie komfort. Wystąpiła w obcisłych jeansach z postrzępionymi nogawkami, które świetnie podkreślały jej nogi i odrywały kostki. Do spodni dobrała sportowe buty, które świetnie zgrywały się z białą bluzą z czerwonymi napisami – tylko czy to aby na pewno dobry wybór na środek zimy? Swoją stylizację uzupełniła odjazdowym pluszowym płaszczem w piaskowym kolorze i czarną, poręczną torbą. Była w doskonałym nastroju i nie sposób było tego nie zauważyć.

Uśmiechała się do fanów, robiła sobie z nimi zdjęcia, a wsiadając do samochodu rozsyłała buziaki do paparazzich.

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Nie było jej zimno?

Piękna Weronika Książkiewicz pokazała swojego 9-letniego synka! Chłopiec bardzo wyrósł i wygląda identycznie jak słynna mama!

Gwiazdy na finale WOŚP 2019: Przemek Kossakowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Maja Ostaszewska, Piotr Kraśko, Omenaa Mensah, Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz z synem po zakupach wpadła na sushi. Borys powala urodą!


Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN
Stylizacja Weroniki Książkiewicz w Dzień Dobry TVN

Stylizacja Weroniki Książkiewicz w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×