Małgorzata Kożuchowska włożyła buty, w których zrobiła furorę dwa lata temu. Kosztowały niemało, ale wciąż robią wrażenie

Małgorzata Kożuchowska ma mokasyny Gucci za prawie 4 tysiące złotych, które pozostawiają niezapomniane wrażenie. Gwiazda pokazała się w nich po raz drugi, po dwóch latach. I znów zachwyciła.

Małgorzata Kożuchowska ma w swojej garderobie ubrania i dodatki, o jakich marzą stylowe kobiety na całym świecie. Jednym z największych hitów w kolekcji gwiazdy są mokasyny Gucci opatrzone uroczym serduszkiem w centralnym miejscu. Ile kosztuje to cudo?

Małgorzata Kożuchowska w mokasynach Gucci. Są piękne

Małgorzata Kożuchowska lata temu udowodniła, że na trendach zna się lepiej niż niejedna stylistka. Jej kreacje budzą zachwyt, wiele z nich przeszło do historii polskiej mody. Aktorka Rodzinki.pl stała się inspiracją dla tysięcy Polek, które choć w najmniejszym stopniu próbują upodobnić się do niej. Wiele kobiet czesze i ubiera się „na Kożuchowską”. Tylko patrzeć, jak z internetowych butików znikną ostatnie pary mokasynów, w jakich gwiazda pojawiła się ostatnio na jednym ze spotkań z fotoreporterami.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w obłędnej jesiennej stylizacji. Fason bomba, ale to buty kradną całą uwagę

Na najnowszych zdjęciach możemy podziwiać Kożuchowską w komplecie od polskich projektantów. Aktorka ma na sobie zwiewną, czarną koszulę w białe plamy oraz eleganckie, dopasowane spodnie w ciemnym kolorze. Idealnym uzupełnieniem dla „polskiego” looku okazała się włoska jakość. Małgorzata zdecydowała się założyć mokasyny Gucci. Zresztą nie pierwszy raz.

Wcześniej aktorka miała je na sobie na jednej z imprez w 2017 roku. Wówczas wybrała równie zachowawczy komplet, na który złożyły się czarne spodnie i czerwona bluzka.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska szaleje w zachwycającej sukience. Znamy cenę i markę

Małgorzata Kożuchowska na Off Camera 2017

Małgorzata Kożuchowska na Off Camera 2017

Ile kosztują mokasyny Gucci, które ma Małgorzata Kożuchowska?

Model, który urzekł Kożuchowską nie należy do najtańszych. Stylowe buciki, które świetnie sprawdzą się w zestawieniu z bardziej, jak i mniej oficjalnymi kompletami, warte są niemało – przynajmniej jak na kieszeń zwykłego obywatela. Za luksusowe mokasyny trzeba zapłacić ok. 4 tysięcy złotych. Ale dla takiego efektu – warto.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w taniej i pięknej spódnicy z H&M. To będzie hit jesieni!


Małgorzata Kożuchowska w mokasynach Gucci

Małgorzata Kożuchowska w mokasynach Gucci

kozuchowska

Małgorzata Kożuchowska ma mokasyny Gucci

Małgorzata Kożuchowska w bluzie w czarno-białe plamy

Małgorzata Kożuchowska w bluzie w czarno-białe plamy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×