Wirtualna Polska

Małgorzata Bela w wyjątkowej sesji Vogue Italia. Ciężko przejść obojętnie obok tych zdjęć

Małgorzata Bela w wyjątkowej sesji Vogue Italia. Ciężko przejść obojętnie obok tych zdjęć

Małgorzata Bela w Vogue Italia

Wirtualna Polska

Małgorzata Bela wystąpiła w specjalnej sesji The Story of M w październikowej, włoskiej edycji magazynu Vogue. Nowe zdjęcia zdecydowanie różnią się od tych, z których była znana dotychczas. Projekt jest połączeniem wyjątkowej urody topmodelki i talentu artystów: fotografa Craiga McDeana i Pascala Dangina, który przez New York Times nazwany został Zaklinaczem obrazów. Do perfekcji opanował on sztukę retuszu zdjęć i cyfrowej obrobki graficznej. Do dziś Dangin współpracował m.in z Madonną, Balenciagą, McQueenem czy Wangiem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Małgorzata Bela to jedna z kilku polskich modelek, o które bije się świat mody. Polka pozowała dla kampanii największych domów mody, na czele z Valentino i Tommy Hilfiger. Można ją było także zobaczyć na wybiegach uznanych projektantów, a zdjęcia trafiły na okładki wydań Vogue’a m.in. w Holandii, Japonii czy na Ukrainie. Teraz do swojego portfolio Małgosia może dołączyć kolejną sesję, którą aż na 16 stronach opublikowała włoska edycja Biblii Mody. Z każdym kolejnym zdjęciem jesteśmy coraz bardziej zachwyceni i dumni, że polska uroda budzi aż tyle zachwytów. Brawo Małgosia 🙂

Vogue Italia, numer 770 Październik 2014. Tytuł sesji: The Story of M; Zdjęcia: Craig McDean; Efekty: Pascal Dangin; Stylizacja: Jane How; Fryzura: Anthony Turner, Makijaż: Lucia Pica; Scenografia: Andy Hillman.

 

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×