Małgorzata Socha najlepiej ubraną gwiazdą na pokazie Łukasza Jemioła! Tu wszystko jest perfekcyjnie dobrane!

Małgorzata Socha stylizacja pokaz Jemioła

Kreacja Małgorzaty Sochy na pokazie Łukasza Jemioła 2017

Ostatnio czas w życiu Małgorzaty Sochy wypełnia córka Basia. Gwiazda na początku roku po raz drugi została mamą, a radosną wiadomość przekazał do mediów… Łukasz Jemioł. Czy gwiazda ma to projektantowi za złe? Wprost przeciwnie! Aktorka chętnie nosi kreacje od Jemioła, a prywatnie nazywa go „idealnym wujkiem” dla swoich dzieci, dlatego też nie mogło zabraknąć jej na dzisiejszym pokazie kolekcji ubrań na wiosnę i lato 2017.

Socha zaprezentowała się bardzo stylowo. Zaryzykujemy nawet, że była to najlepsza stylizacja tego wieczoru. Małgorzata wystąpiła satynowej sukni Isabel Marant w kolorze „zgaszonej” zieleni, na którą narzuciła skórzaną kurtkę w łaty od Łukasza Jemioła. Dobrała do niej sandałki i torebkę Valentino z wężowym wzorem na złotym pasku. Lekki makijaż ze złotymi cieniami i cielistą szminką w rolach głównych, pięknie skomponowały się z całością.

Dokładnie tak wyobrażamy sobie luksusowy look. Dla porównania zobaczcie też, jak ubrały się siostry Sara Boruc i Ines Mannej – tutaj.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Marcelina Zawadzka, Jessica Mercedes, Małgorzata Socha, Maja Sablewska [DUŻO ZDJĘĆ]

Małgorzata Socha - pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2017

Małgorzata Socha – pokaz Łukasza Jemioła wiosna lato 2017

Makijaż Małgorzaty Sochy

Makijaż Małgorzaty Sochy

Torebka Valentino Małgorzaty Sochy

Torebka Valentino Małgorzaty Sochy

Kurtka w łaty Małgorzaty Sochy

Kurtka w łaty Małgorzaty Sochy


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×