Szukaj

Katarzyna Skrzynecka po 16 latach włożyła sukienkę Versace dla J.Lo. Co się stało z odważnym dekoltem?

Katarzyna Skrzynecka w Versace

Katarzyna Skrzynecka w Versace

Katarzyna Skrzynecka pokazała się na Instagramie w zniewalającej odsłonie. W sukience jak J.LO od Versace wygląda naprawdę luksusowo.

Katarzyna Skrzynecka niewątpliwie jest piękną kobietą, a do tego pełną uroku. Charakteryzuje się także niesamowitym poczuciem humoru, co  niejednokrotnie już udowodniła, zarówno w programach telewizyjnych, w których się pojawia, jak i na swoich social mediach, które aktywnie prowadzi.

W najnowszym poście na Instagramie nie tylko wyglądała zjawiskowo, ale prawie jak J.Lo w słynnej zielonej sukience od Versace.

Katarzyna Skrzynecka w sukience jak Jennifer Lopez

Zielona sukienka w egzotyczne wzory od Verace, w której wystąpiła Jennifer Lopez to już legenda mody. Piosenkarka wystąpiła w niej dwukrotnie. Pierwszy raz niemal dwadzieścia lat temu na rozdaniu nagród Grammy i wtedy zrobiła wielką rewolucję, a ponownie rok temu, na pokazie domu mody, kiedy pojawiła się w zmodernizowanej wersji kreacji. Wyglądała, jakby czas się dla niej zatrzymał, a o jej przejściu po wybiegu pisały portale na całym świecie.

Podobną kreację w swojej szafie od 16 lat ma Katarzyna Skrzynecka i właśnie także postanowiła założyć ja po raz drugi. Na planie Kogel mogel 4, w którym gra Marlenkę Wolańską, wbiła się w kreację po prawie dwóch dekadach, a efekt jest naprawdę luksusowy, zwłaszcza w połączeniu z biżuterią i efektownymi psami, które jej towarzyszyły. Jedynie dekolt wygląda na nieco zmniejszony.

Opis zdjęcia to kwintesencja poczucia humoru Kasi.

Na planie filmowym komediowej superprodukcji „KOGEL MOGEL 4 czyli KONIEC ŚWIATA” postać Marlenki Wolańskiej w jej JAKBY luksusowej rezydencji pełna humoru, na bogato , ZAbogato i niekoniecznie gustownie. Nawet pieseczki: Sokretes i Epikur chadzają w Versace. Jaki Holiłud , taka J.Lo (…) – napisała.

View this post on Instagram

🤣🎬🎥💚💚🍸💍👠💄💎💎💎💎💎 Na planie filmowym komediowej superprodukcji "KOGEL MOGEL 4 czyli KONIEC ŚWIATA" postać Marlenki Wolańskiej w jej JAKBY luksusowej rezydencji 🤣👍 pełna humoru, na bogato , ZAbogato 🤣 i niekoniecznie gustownie 😉😉🎬 Nawet pieseczki: Sokretes i Epikur chadzają w Versace 🤣🤣🤣🍸💰 Jaki Holiłud , taka J.Lo 😉🤣🤣🤣👍🎬🎥 Kostiumograf filmu @annapralinka 💚 wynalazła TĘ SUKNIĘ @ellaboutiquepoland @kogelmogel.official #planfilmowy #fabuła #onset #film #zdjęcia #acress #komedia #comedy #kogelmogel #jakbyluksusowo 😉

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Fani Katarzyny Skrzyneckiej oraz postaci, którą kreuje w filmie, są zachwyceni, czego dowodem liczne komentarze.

  • Przepięknie Pani wygląda.
  • Troszke jak J. Lo.
  • I ta puma na szyi czy co to tam jest…. świetne.
  • Pani Kasiu, wygląda Pani zjawiskowo.
  • Taka J.Lo, tylko lepszy biust – piszą.

Uważamy, że Kasia wygląda fenomenalnie, jakby luksusowo parafrazując Wolańską z filmu.


Katarzyna Skrzynecka jak J.Lo

Katarzyna Skrzynecka jak J.Lo

Katarzyna Skrzynecka w sukience Versace jak Jennifer Lopez (2004 rok)

Katarzyna Skrzynecka w sukience Versace jak Jennifer Lopez (2004 rok)

Katarzyna Skrzynecka w sukience Versace jak Jennifer Lopez (2004 rok)

Katarzyna Skrzynecka w sukience Versace jak Jennifer Lopez (2004 rok)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×