Ciężarna Ewa Farna czule gładzi wielki brzuszek na imprezie. W białej, zwiewnej sukni wyglądała jak Królowa Śniegu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna pokazała brzuszek ciążowy w całej okazałości na koncercie Fundacji Polsat. Jak wyglądała w białej sukni? Zdjęcia.

Ewa Farna jest w ciąży. O tym, że po raz drugi zostanie mamą, poinformowała zaledwie kilka tygodni temu. Pokazała zaokrąglpny brzuszek i dała znać, że jej kolejne dziecko jest już w drodze. Od tego czasu pojawiła się m.in. na koncercie. Naszej reporterce wyznała, jakie ma podejście do zmian sylwetki, które niewątpliwie ponownie ją czekają:

Ten świat jest tak skonstruowany, żeby nas w tym kierunku perfekcji pchał. To też nie jest kwestia tego, że nie chcę się podobać. Każda kobieta, każdy człowiek chce być akceptowany, przyjęty przez społeczeństwo. Ja też tak oczywiście mam. Natomiast chodzi o to, żeby nie wyśmiewać ludzi za to, na co nie mają wpływu. Nie znamy historii, która się kryje za tym wszystkim. Wyśmiewanie kogoś, że ma odstające uszy, krzywy nos, czy nogi w kształcie O, czy dany typ sylwetki nie jest ok. Tego nie można robić – powiedziała.

Wróciła także pamięcią do pierwszej ciąży – przypominjmy, Artur urodził się w 2019 roku. Opowiedziała o tym, w jaki sposób zmieniła jej się perspektywa postrzegania kobiecego ciała.

Ta ciąża była dla mnie dużą inspiracją. Żyłam w tym, że od 17 roku moje ciało zaczęło się zmieniać – z dziewczynki zaczęłam stawać się kobietą. Przestałam być dziewczyneczką, pojawiały się kształty. Media zaczęły się rozpisywać, moje hormony też szalały. W takiej sytuacji było to trudne, aby zachować poczucie własnej wartości. Na szczęście jestem z domu, w którym mocno mi to wpojono, więc nie miałam z tym problemu. Takie odczuwanie tego, że moje ciało jest zdrowe i niesamowite, to poczułam przy pierwszej ciąży. Nosiłam życie pod swoim sercem, to jest dla mnie coś niesamowitego. Starłam się to też opisać w swojej piosence.

Ewa Farna pięknie wygląda w ciąży. Dowodem najnowsze zdjęcia.

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsat. Jak wyglądała?

Ewa Farna pojawiła się wśród całej plejady gwiazd, które celebrowały 25-lecie Fundacji Polsat. W białej, powłóczystej kreacji z delikatnymi rękawkami, robiła furorę na ściance. Wyglądała jak Królowa Śniegu, zwłaszcza że stylizacją dopełniła długimi kolczykami, a ciemne włosy gładko zaczesała na boki. Na pierwszym planie jednak był jej duży już brzuszek, który co jakiś czas gładziła z czułością. Zdjęcia w galerii.


Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Ewa Farna na koncercie Fundacji Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×