Ciężarna Ewa Farna podkreśliła zaokrąglony brzuszek na koncercie. Zamieściła całą serię pięknych zdjęć

Ewa Farna

Ewa Farna

Ciężarna Ewa Farna pojawiła się na koncercie. Dała piękne widowisko. Jej kreacja podkreślała zaokrąglony brzuszek. Wow!

Ewa Farna urodziła się w 1993 roku w rodzinie Polaków na czeskim Zaolziu. Od najmłodszych lat próbowała sił w muzyce. Już w wieku 11 lat wygrała pierwszy konkurs muzyczny na Morawach. Od 2006 roku wypuściła cztery albumy czeskojęzyczne i pięć polskojęzycznych. Pojawiła się też w kilku filmach i serialach. Obecnie mieszka w czeskiej Pradze.

W 2017 roku Ewa poślubiła Martina Chobota. Para ma jedno dziecko: syna Artura (ur. 2019). Drugie dziecko jest już w drodze, o czym poinformowała na początku listopada. Napisała wtedy na Instagramie:

Jak obiecałam- tu tracklista i tył płyty UMAMI.
Jedno “dziecko” w postaci płyty lada moment a drugie nie wiem jeszcze jak będzie brzmiało, ale na bank będzie sprawa mocno sercowa.

Nie da się ukryć, że ciało Ewy mocno się zmieniło od początku ciąży. Czy ona sama się tym przejmuje? Chyba nie, ponieważ wiele razy mówiła o tolerancji dla różnych typów sylwetek.

Ten świat jest tak skonstruowany, żeby nas w tym kierunku perfekcji pchał. To też nie jest kwestia tego, że nie chcę się podobać. Każda kobieta, każdy człowiek chce być akceptowany, przyjęty przez społeczeństwo. Ja też tak oczywiście mam. Natomiast chodzi o to, żeby nie wyśmiewać ludzi za to, na co nie mają wpływu. Nie znamy historii, która się kryje za tym wszystkim. Wyśmiewanie kogoś, że ma odstające uszy, krzywy nos, czy nogi w kształcie O, czy dany typ sylwetki nie jest ok. Tego nie można robić – powiedziała w rozmowie z nami.

Zdradziła też, że szczególny stan sprawił, iż dostrzegła, jak niesamowite jest ciało kobiety, która oczekuje na poród.

Ta ciąża była dla mnie dużą inspiracją. Żyłam w tym, że od 17 roku moje ciało zaczęło się zmieniać – z dziewczynki zaczęłam stawać się kobietą. Przestałam być dziewczyneczką, pojawiały się kształty. Media zaczęły się rozpisywać, moje hormony też szalały. W takiej sytuacji było to trudne, aby zachować poczucie własnej wartości. Na szczęście jestem z domu, w którym mocno mi to wpojono, więc nie miałam z tym problemu. Takie odczuwanie tego, że moje ciało jest zdrowe i niesamowite, to poczułam przy pierwszej ciąży. Nosiłam życie pod swoim sercem, to jest dla mnie coś niesamowitego. Starłam się to też opisać w swojej piosence – dodała.

Wspomnianą rozmowę z Ewą zamieszczamy poniżej.

Ciężarna Ewa Farna na koncercie. Jak wyglądała?

Ewa Farna nie zawiesiła kariery nawet na czas ciąży. Obecnie promuje ona płytę Umami. Dziś zamieściła na Instagramie serię zdjęć wykonanych podczas koncertu w Karlowych Warach w zachodnich Czechach. Gwiazda pojawiła się na występie w długiej, czerwonej sukni, która w doskonały sposób podkreślała jej ciążowe krągłości. Zdjęcie podpisała po czesku:

Zpivani na zivo na koncertech me cini stastnou, kor kdyz si to cele s nama dal muj syn. Vcera predposledni koncert turne Malo se zname, posledni je ve stredu v Chomutove. A ja dneska plna ocekavani ( a v ocekavani zejo) na place Superstar, kde se ujmu roli moderatorky na finalove prime prenosy. Drzte palce

W komentarzach posypały się „ochy i achy” pod adresem piosenkarki. Jej fani pisali:

  • Genialnie.

  • Kocham!!!

  • Powodzenia Ewa. Zachwycasz niezmiennie i cala muzyka jesteś.

  • Wyglądasz przepięknie Ewa.

To tylko niektóre komentarze. Znacznie więcej było tych dodanych w języku czeskim. A jak się Wam podoba „ciążowe” wydanie Ewy Farnej? Więcej jej fotek zobaczycie w galerii.


Koncert ciężarnej Ewy Farnej

Koncert ciężarnej Ewy Farnej

Koncert ciężarnej Ewy Farnej

Koncert ciężarnej Ewy Farnej

Koncert ciężarnej Ewy Farnej

Koncert ciężarnej Ewy Farnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×