Dzień później dodała kolejny post. Tym razem podziękowała za wszystkie wiadomości, jakie docierały do niej w ostatnim czasie. Zadeklarowała też, że niektóre pytania pozwoli sobie przemilczeć:
Agnieszka Hyży w 7. miesiącu ciąży podczas konferencji prasowej. Jak wyglądała?
Chociaż Agnieszka Hyży w ostatnich miesiącach nie pojawiała się publicznie, w środowe popołudnie zadebiutowała na salonach w 7. miesiącu ciąży. Poprowadziła konferencję prasową jednej marki. Z tej okazji wybrała kreację, która podkreślała jej ciążowe krągłości.
Przyszła mama ubrała się w szarą bluzkę, którą zestawiła z krótkimi spodenkami. Do tego zestawu dobrała jasną, elegancką marynarkę. Sięgnęła po sandały na obcasie, które doskonale podkreślały jej szczupłe nogi. Trzeba przyznać, że mimo zaokrąglonego brzuszka, gwiazda ma figurę modelki.
Agnieszka Hyży rozpuściła włosy. Postawiła też na profesjonalny makijaż z wyraźnie podkreślonymi ustami. Wyglądała przepięknie, o czym przekonacie się, zaglądając do galerii.