Szukaj

Ellie Goulding pokazała drugą suknię ślubną! Identyczną miała Meghan Markle

Ellie Goulding wyszła za mąż. Po ślubie gwiazda zmieniła kreację na bardziej wygodną. Jej druga suknia ślubna części internautów przypomina tę, którą na swoim ślubie miała na sobie Meghan Markle.
Meghan Markle i Ellie Goulding

Meghan Markle i Ellie Goulding

31 sierpnia sakramentalne tak powiedzieli sobie Ellie Goulding i Casper Joping. Para pobrała się w katedrze York Minster. W ceremonii uczestniczyli najbliżsi rodzina i przyjaciele, wśród których nie zabrakło gwiazd i członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Sporą sensację wywołała obecność Katy Perry, która ponoć jest w ciąży. Zdjęcia z wydarzenia z pewnością nie pomogły w uciszeniu plotek.

Zobacz: Ellie Goulding już po ślubie! Na ceremonii pojawiły się gwiazdy i członkowie rodziny królewskiej!

Druga suknia ślubna Ellie Goudling

Ellie Goulding podczas ślubu miała na sobie piękną suknię zaprojektowaną przed dom mody Chloe. Wyszywana perłami kreacja z zabudowaną górą zrobiła ogromne wrażenie na fanach gwiazdy i krytykach mody. Brytyjska piosenkarka wyglądała jak księżniczka. Niektórzy stwierdzili nawet, że spokojnie mogłaby rywalizować z księżną Kate i Meghan Markle o tytuł najpiękniejszej panny młodej ostatnich lat.

O ile suknia ślubna Ellie Goulding zdecydowanie wyróżnia się na tle tych, które miały na sobie żony brytyjskich książąt, to zupełnie inaczej jest w przypadku drugiej kreacji, w której artystka wystąpiła podczas przyjęcia weselnego.

Ellie miała na sobie skromną suknię w kolorze kości słoniowej. Fason kreacji niektórym skojarzył się z suknią ślubną Meghan Markle. Wszystko za sprawą prostego kroju i gładkiego materiału. Jedyne co różniło suknię Ellie od Meghan były brak rękawów i ozdobione srebrzystym wzorem rozcięcie aż do uda.

Ellie Goulding druga suknia ślubna

Ellie Goulding – druga suknia ślubna

Do swojej drugiej sukni ślubnej Ellie dobrała masywne kolczyki. Fryzurę pozostawiła tę samą, którą miała podczas składania przysięgi w katedrze.

Jak wam się podoba? Zagłosujcie w sondzie pod zdjęciami.

Zobacz: Ciężarna córka Lecha Wałęsy wzięła ślub! Mamy zdjęcia z ceremonii!


Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Ellie Goulding w sukni ślubnej

Ellie Goulding w sukni ślubnej

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×