Żona Grzegorza Krychowiaka pokazała brzuch w luksusowej stylizacji. Za okulary zapłaciła fortunę

Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat

Celia Krychowiak pochwaliła się na Instagramie sesją na paryskim balkonie. Na zdjęciach pozuje w czarno-musztardowym komplecie i horrendalnie drogich okularach. Sprawdziliśmy, ile kosztują. Cena zwala z nóg.

Celia Krychowiak, zanim została żoną Grzegorza Krychowiaka, była jego dziewczyną przez 8 lat. W ich związku nie brakuje romantycznych chwil, do których można zaliczyć zaręczyny, które odbyły się na Bora-Bora. Piłkarz i francuska modelka w Wigilię 2019 roku powiedzieli sobie sakramentalne tak. Po kilku godzinach od ceremonii opublikowali w social mediach pierwsze zdjęcia z uroczystości.

Krychowiak jest prawdziwą gwiazdą na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 175 tysięcy użytkowników. Modelka chętnie publikuje na swoim profilu kadry, na których prezentuje stylizacje. Pod każdym jej zdjęciem w szybkim tempie przybywa serduszek i komentarzy, a internautki traktują ją jak wyznacznik dobrego stylu.

Celia Krychowiak w okularach Bottega Veneta

Celia wraz z Grzegorzem niejednokrotnie udowadniali, jak ważne jest dla nich to, by wyglądać nienagannie. Francuzka na Instagramie chętnie publikuje kadry, na których można zauważyć jej zamiłowanie do eleganckich kreacji i drogich dodatków.

W poniedziałkowe popołudnie modelka opublikowała kolejne zdjęcia, na których udowadnia, że świetnie zna się modzie. Krychowiak pozuje w czarnych, skórzanych spodniach oraz marynarce w tym samym kolorze. Pod spodem ma musztardowy, dzianinowy biustonosz oraz wysokie majtki. Strój jest odważny i z pewnością nie każdy by się na niego zdecydował, jednak ona wygląda w nim idealnie.

Modelka uzupełniła swoją stylizację o piękne okulary przeciwsłoneczne ze złotymi oprawkami. Na jednym ze zdjęć Francuzka zaprezentowała je z bliska. Okazuje się, że pochodzą one z włoskiego luksusowego domu mody Bottega Veneta. Prezentowany przez nią model kosztuje około 1300 złotych. Cena zwala z nóg, jednak trzeba przyznać, że idealnie pasują do tej stylizacji.

Internautki są pod ogromnym wrażeniem nie tylko okularów, ale i samej Celii, która ma idealną figurę i świetny gust. Pod zdjęciem w krótkim czasie posypała się lawina życzliwości.

  • Absolutnie piękna, jak zawsze.
  • Świetnie wyglądasz.
  • Boska!
  • Kobieta idealna.
  • Kocham te okulary!
  • Wow, jakie śliczne!

Nie sposób się nie zgodzić z każdym z powyższych komentarzy. Kupiłybyście takie okulary?


Celia Krychowiak w okularach Bottega Veneta

Celia Krychowiak w okularach Bottega Veneta

Celia Krychowiak w okularach Bottega Veneta

Celia Krychowiak w okularach Bottega Veneta

Okulary Bottega Veneta kosztują ok. 1300 złotych

Okulary Bottega Veneta kosztują ok. 1300 złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×