Ciężarna Agnieszka Kaczorowska dostała ekskluzywny prezent od Ani Wendzikowskiej. Przy okazji pokazała swoje krągłości

Agnieszka Kaczorowska, Ania Wendzikowska

Agnieszka Kaczorowska, Ania Wendzikowska

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym wyeksponowała ciążowy brzuszek. Gwiazda dostała prezent od Ani Wendzikowskiej.

Agnieszka KaczorowskaMaciej Pela pobrali się w 2018 roku, a rok później powitali na świecie Emilkę. Tancerka nigdy nie ukrywała, że marzy o tym, aby jej córeczka miała rodzeństwo. Te plany spełnią się jeszcze w tym roku. Gwiazda na początku stycznia potwierdziła, że jest w drugiej ciąży.

Przyszła mama coraz chętniej eksponuje rosnące krągłości. Na swój profilu na Instagramie raz na jakiś wrzuca nowe zdjęcia, na których eksponuje rosnący brzuszek. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że maleństwo urodzi się nieco wcześniej, niż zakładała:

To nie było tak, że planowaliśmy to i stwierdziliśmy, że teraz zachodzimy w ciążę. Ale też nie było niespodzianką ani wpadką. Po prostu chcieliśmy drugie dziecko, daliśmy sobie na to swobodę i w głowie i wszędzie, że po prostu tak wyszło.

Agnieszka Kaczorowska pokazała prezent od Ani Wendzikowskiej

Kaczorowska, podobnie jak inne gwiazdy w ciąży, już od kilku miesięcy zasypywana jest pytaniami o płeć dziecka. Po tygodniach spekulacji poinformowała fanów, że na świecie powita drugą córeczkę:

Już oficjalnie i z całą pewnością – pod moim sercem bije kolejne serduszko DZIEWCZYNKI – napisała w komunikacie.

Agnieszka na swoim profilu na Instagramie prowadzi live’y, podczas których wspólnie z zaprzyjaźnionymi trenerami wykonuje ćwiczenia przeznaczone dla kobiet w ciąży. Tym samym stała się motywacją dla pań, które również w najbliższym czasie zostaną mamami.

Tancerka we wtorkowy wieczór opublikowała kolejny kadr na swoim profilu, którym zachęca przyszłe mamy do aktywności fizycznej. W opisie namówiła swoje obserwatorki do tego, aby w czwartek ćwiczyły razem z nią:

Opis pod ostatnim tanecznym video wspominkowym był oczywiście primaaprilisowy… póki co taniec w moim wykonaniu tylko w czwartki pod koniec LIVE’ów tutaj. W ciąży łatwo się zasiedzieć, dlatego serdecznie zapraszam w najbliższy czwartek wszystkie #brzuchatki na wspólne ćwiczenia. Przypominam – godzina 18sta!

Wpis został opatrzony kadrem z ostatniej sesji zdjęciowej. Agnieszka pozuje w pięknej, długiej, turkusowej sukience z printem przypominającym płatki różowych kwiatów. Luźna kreacja doskonale podkreśliła zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy.

Suknia jest prezentem od Ani Wendzikowskiej i pochodzi z ekskluzywnej kolekcji jej marki Loriini. W butiku online kosztuje 500 złotych.

Internautki zasypały Agnieszkę lawiną życzliwości. Już na pierwszy rzut oka widać, że ciąża jej służy, a gwiazda jest przeszczęśliwa.


Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Agnieszka Kaczorowska będzie miała drugą córeczkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×