Szukaj

Agnieszka Chylińska w Sopocie królowała w czarnej stylizacji. Ta sukienka to prawdziwa petarda!

Agnieszka Chylińska - Sopot 2019

Agnieszka Chylińska - Sopot 2019

Agnieszka Chylińska, to niewątpliwie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! Wystąpiła na Top of The Top Sopot Festival 2019 już podczas pierwszego koncertu. Nic więc dziwnego, że pojawiła się na ściance. Zobaczcie, jaką stylizacją zaskoczyła tym razem. 

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie mnóstwo znakomitych hitów. Piosenkarka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna. Karierę rozpoczęła w 1995 w zespole O.N.A. I od tego czasu nie schodzi z list popularności w polskim świecie muzyki i rozrywki. Także matka i żona. Kobieta, która zszokowała swoich fanów niezwykle spektakularnymi metamorfozami.

Zobacz: Agnieszka Chylińska w objęciach przystojniaka została przyłapana za kulisami w Sopocie! Zdjęcie już zniknęło z Instagrama, ale mamy screen!

Rozpoczęła swoją karierę muzyczną jeszcze jako nastolatka. Dzięki spektakularnemu sukcesowi z zespołem O.N.A., niemal z dnia na dzień znalazła się na świeczniku. Jak można się było domyślać, dorastanie na oczach milionów Polaków nie było łatwe.

Przez lata komentowano jej wagę, mocny makijaż, kontrowersyjne stylizacje, a nawet tatuaże. O wizerunku Chylińskiej można powiedzieć bowiem wszystko, poza tym, że jest nudny. Artystka zmieniała się jak kameleon, ale absolutnie zawsze się wyróżniała, nawet na tle wyrazistych gwiazd show-biznesu.

Zobacz: Agnieszka Chylińska traci nerwy podczas meczu piłkarskiego! Piosenkarka błyszczała na trybunach wystrojona jak na finał „Mam talent”!

Jak wyglądała podczas Top of The Top Sopot Festival 2019? 

Tym razem Agnieszka Chylińska wystąpiła w wersji lady in black. Czarna sukienka do kolan, wykończona na dole wstawkami z przezroczystego tiulu, z ciekawym wycięciem na dekolcie, które przykrywał szal, opadający aż do bioder piosenkarki.

Strój dopełniały również czarne, ciężkie glany. Charakteru dodawał ostry makijaż, którego najmocniejszym akcentem były oczy. Jasnoblond włosy piosenkarka zaczesała do góry w zadziorny grzebień. Prawdziwa rockowa dziewczyna. Można pokusić się o stwierdzenie, że tym razem mało szokująco i bardzo skromnie.

Zobacz: Agnieszka Chylińska opowiedziała o swoim bracie! Ich konflikt trwał latami! O co poszło?


Agnieszka Chylińska - Top of The Top Sopot Festival 2019

Agnieszka Chylińska - Top of The Top Sopot Festival 2019

Uśmiechnięta Agnieszka Chylińska w sukience z tiulu podczas Top of The Top Sopot Festival 2019

Uśmiechnięta Agnieszka Chylińska w sukience z tiulu podczas Top of The Top Sopot Festival 2019

Agnieszka Chylińska makijaż - Top of The Top Sopot Festival 2019

Agnieszka Chylińska makijaż - Top of The Top Sopot Festival 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×