NewsyMichał Szpak opublikował piosenki na Eurowizję 2016! To Wy decydujecie, którą wyśle na konkurs w Szwecji

Michał Szpak opublikował piosenki na Eurowizję 2016! To Wy decydujecie, którą wyśle na konkurs w Szwecji

Michał Szpak chce jechać na Eurowizję
Michał Szpak chce jechać na Eurowizję
Rafał Kowalski

22.12.2015 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć do Eurowizji 2016 pozostało jeszcze 5 miesięcy, reprezentacje poszczególnych krajów już szukają artystów, którzy mogliby wystąpić w Sztokholmie. Udział w festiwalu daje bardzo dużo możliwości rozgłosu i promocji poszczególnych wokalistów. Przekonała się o tym nasza ubiegłoroczna reprezentantka Monika Kuszyńska, która w Wiedniu zaprezentowała się z utworem In The Name Of Love. Europejscy wielbiciele artystki docenili ją niedawno za jeden z elementów jej występu.

Swoją gotowość do startu w przyszłorocznym konkursie zgłosił już Michał Szpak. Piosenkarz po wygranej Festiwalu w Opolu powiedział w wywiadzie dla Interii o swoim ewentualnym starcie tak:

 Obserwowałem w tym roku Eurowizję i faktycznie, po świetnej piosence z Łotwy, po prezentacji tak kompletnej i wybitnej artystki, tak emocjonalnej piosenki stwierdzam, że miałbym na Eurowizji szansę. Już nawet mam w głowie utwór, który chciałbym wykonać.

Okazuje się, że Szpak przygotował nawet dwie propozycje utworów, które chciałby wykonać w Sztokholmie. Jedna piosenka nosi tytuł Such Is Life, a druga Color Of Your Life. Posłuchajcie obu kompozycji i pomóżcie zdecydować Michałowi, który utwór lepiej sprawdziłby się na Eurowizji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także