NewsyWstrząsające słowa Małgorzaty Foremniak. Jest zmęczona karierą! "Doprowadziłam swój organizm do granicy, do której…"

Wstrząsające słowa Małgorzaty Foremniak. Jest zmęczona karierą! "Doprowadziłam swój organizm do granicy, do której…"

Małgorzata Foremniak Uroda Życia
Małgorzata Foremniak Uroda Życia
Zuza Maciejewska
13.08.2018 10:45, aktualizacja: 13.08.2018 12:12

Małgorzata Foremniak to aktorka, która w pierwszej poważnej produkcji pojawiła się już w 1991 roku. Od tego momentu jej kariera powoli nabierała odpowiedniego rozpędu. Z czasem zaczęła zdobywać także popularność. Chociaż wydawać by się mogło, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, aktorka twierdzi, że niszczyła sobie życie. Dlaczego?

Wszystko przez to, że zbytnio oddała się pracy i innym obowiązkom. W pewnym momencie przestała nawet dostrzegać swoją kobiecość.

Byłam mężczyzną w skórze kobiety... Nie docierało do mnie, że katuję się ciągłymi wymaganiami. Kiedy zastanawiałam się, co wolę włożyć - spódnicę czy spodnie, to na myśl o spódnicy, robił mi się grymas. I zrozumiałam, że coś jest ze mną nie tak... Bycie kobietą przestało być dla mnie atrakcyjne – przyznała Foremniak w Urodzie życia.

Okazuje się także, że gwiazda zaczęła mieć także poważne problemy ze zdrowiem. Właśnie to było powodem tego, że Foremniak postanowiła nieco zwolnić:

Doprowadziłam swój organizm do granicy, po której, jak powiedział mi mój lekarz, proste leczenie i dwa tygodnie urlopu nie wystarczą. Wtedy trochę człowiek się otrząsnął, podreperował zdrowie, po czym znów przeginał. Czuję tego skutki teraz. Miałam dużo trudnych sytuacji w życiu, ale przyszedł taki moment, że musiałam wysiąść z tamtego pędzącego pociągu. Musiałam się zatrzymać, ale tak totalnie.

Przełomowym momentem bez wątpienia było odejście byłego męża aktorki Waldemara Dzikiego:

To na pewno był przełom. Wcześniej umarła moja mama, a po dwóch latach tata. Odeszły najbliższe mi osoby. Odejście Waldka uświadomiło mi, że już nie ma półśrodków, nie ma odciągania czegoś w czasie i odkładania pewnych rzeczy na potem. Zatrzymujesz się i robisz porządek w swoim życiu. Mam już za sobą połowę życia w i mojej świadomości widzę gdzieś brzeg, do którego dopłynę. Na to nie mam wpływu, cała reszta jest jeszcze do ułożenia.

Dodajmy, że Małgorzata Foremniak zagrała w takich hitach jak m.in. Quo Vadis. Popularność przyniosła jej jednak rola doktor Zosi w serialu Na dobre i na złe. W 2012 roku zrezygnowała jednak z tej pracy. Od 2008 roku jest jurorką programu Mam talent.

  • Małgorzata Foremniak - Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018
  • Jury Mam talent 10 - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla
  • Małgorzata Foremniak - premiera sztuki Pomoc domowa
  • Małgorzata Foremniak - W rytmie serca, konferencja serialu
  • Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak - W rytmie serca
  • Jury Mam talent 10 - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla
  • Małgorzata Foremniak - ELLE Style Awards 2017
  • Małgorzata Foremniak - konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017
  • Małgorzata Foremniak w Urodzie Życia
[1/9] Małgorzata Foremniak - Doskonałość Mody Twojego Stylu 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także