ExclusiveMaciej Kurzajewski opowiedział o remoncie domu. "To nie jest łatwy czas". Jego związek z Cichopek czeka rewolucja [WIDEO]

Maciej Kurzajewski opowiedział o remoncie domu. "To nie jest łatwy czas". Jego związek z Cichopek czeka rewolucja [WIDEO]

Maciej Kurzajewski
Maciej Kurzajewski

17.02.2023 09:00, aktual.: 17.02.2023 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szybko stali się jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani w październiku oficjalnie potwierdzili, że są parą. Zrobili to podczas wspólnego wyjazdu do Jordanii, gdzie uczcili 40. urodziny Kasi. Od tego momentu chętnie publikują w sieci kolejne zdjęcia i mówią o swoim uczuciu. Wiadomo, że związek jest poważny i już planują wspólną przyszłość. Prowadzący Pytanie na śniadanie są już po zaręczynach.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówił nam znajomy duetu z pracy.

Wiadomo, że Kasia i Maciej szykują się też do ślubu, jednak zanim to nastąpi chcą razem zamieszkać. Długo szukali idealnego domu dla dużej rodziny, ale ostatecznie podjęli inną decyzję. Partner gwiazdy M jak Miłość zdradził nam wszystkie plany dotyczące wspólnego mieszkania.

Maciej Kurzajewski o remoncie domu. Jak urządzą go razem z Kasią?

Od dawna już w kolorowej prasie pojawiały się artykuły, które mówiły o tym, że narzeczeni szukają domu, który pomieści całkiem sporą patchworkową rodzinę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Maciej potwierdził, że para bierze się za remont jego domu w Starej Miłosnej, który chcą przystosować do potrzeb nowej, większej rodziny. Przed naszą kamerą dziennikarz opowiedział, dlaczego finalnie nie zdecydowali się na kupno nowej nieruchomości.

Nie boimy się wyzwań, ale staramy się praktycznie podchodzić do życia i uznaliśmy, że nie ma sensu szukać nowego domu, biorąc pod uwagę, jaka w ogóle dzisiaj jest sytuacja na każdym rynku. To są trudne czasy. Warto, jeśli tylko możemy, nadawać rzeczom drugie życie, a jeśli chodzi o dom, to też warto mu nadać drugie życie.

Maciej wyznał równie, że decydujący głos w czasie remontu ma Kasia, którą wspiera jej kolega architekt z programu Operacja aranżacja.

Tutaj dużo pomysłów jak finalnie będzie wyglądało to miejsce mają i Kasia i architekt, z którym Kasia miała przyjemność pracować przy okazji programu aranżacyjnego, takich metamorfoz TVP Kobieta. Daje nam to ogromną radość już na etapie koncepcji i tego, co później będziemy przeżywać. Wszyscy wiemy, że remont to nie jest łatwy czas. Ale widzimy cel i to jest bardzo ważne. Ja uważam, że w życiu w ogóle warto mieć cel i wtedy łatwiej jest do tego celu dochodzić, Ma się wtedy w sobie większą determinację.

Gdzie będzie mieszkał na czas remontu:

Zorganizujemy to tak, żeby nikt tego nie odczuł, jako dolegliwość związaną z remontem.

Najważniejsze dla Maćka jest to, że finalnie każda z bliskich mu osób będzie się czuła dobrze w tym domu. Remont jest zaplanowany tak, aby każdy znalazł tam swoje miejsce:

Najważniejsze jest to, że w finale, to będzie miejsce, w którym każda z osób, które są nam bliskie będą czuć się dobrze - i my i dzieci Kasi i moi synowie. Chociaż mój starszy syn ma swoje miejsce na ziemi ze swoją rodziną, ale jestem przekonany, że odwiedzając nas też będzie czuł się dobrze w tym domu. Będzie miejsce dla mojego młodszego syna, który aktualnie jeszcze przez kilka miesięcy jest w Holandii, ale kiedy wróci, to też będzie zachwycony tym efektem. Rozmawiamy, konsultujemy to z nimi i wspólnie to przeżywamy. A jeśli chodzi o takie codzienne kontakty, to one oczywiście są, bo jest to gorąca linia- w każdej chwili córka mojego syna i jego żony może pojawić się na świecie.

Trzymamy kciuki za remont.

Kasia Cichopek prosi fanów o pomoc w związku z remontem
Kasia Cichopek prosi fanów o pomoc w związku z remontem
Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek - premiera O mało co
Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek - premiera O mało co
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali dobrą nowinę
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali dobrą nowinę
Kasia Cichopek prosi fanów o pomoc w związku z remontem
Kasia Cichopek prosi fanów o pomoc w związku z remontem
Kasia Cichopek prosi fanów o pomoc w związku z remontem
Kasia Cichopek prosi fanów o pomoc w związku z remontem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także