NewsyKsiążę William wziął internautów z zaskoczenia. Jeden detal na zdjęciu totalnie ich rozbroił

Książę William wziął internautów z zaskoczenia. Jeden detal na zdjęciu totalnie ich rozbroił

Książę William zaskoczył nową fotką (fot. Getty Images, X)
Książę William zaskoczył nową fotką (fot. Getty Images, X)
Źródło zdjęć: © Getty Images, X

14.06.2024 14:33, aktual.: 14.06.2024 14:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę William znienacka opublikował na mediach społecznościowych nowe zdjęcie. Starszy syn Karola jednym elementem fotografii mocno zaskoczył swoich odbiorców. Co dokładnie zwróciło tak dużo uwagi?

Książę William z powrotem w trasie. Przez pewien okres pomagał swojej ciężko chorej żonie, wyręczając ją w obowiązkach. Od jakiegoś czasu jednak ma wystarczająco dużo przestrzeni, aby z powodzeniem realizować własne zadania. Starszy z synów Karola ruszył do pracy pełną parą. Co chwilę udaje się na kolejne spotkania, pokazując wsparcie poddanym na całym świecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Książę William wrzucił nowe zdjęcie

Na swój profil na portalu X (wcześniej Twitter) William wrzucił zupełnie nowe zdjęcie, wykonane w drodze na kolejny meeting. Elegancko ubrany książę z powagą spogląda w okno, wyczekując tego, co spotka go w Cardiffie. To właśnie był cel jego podróży. Na miejscu wziął udział w imprezie na cześć walijskiego przemysłu związanego z wodorostami.

Internauci zwrócili uwagę na gadżet Williama

Co bardziej spostrzegawczy użytkownicy platformy wyłapali ciekawą rzecz. Na fotce William pozuje bowiem ze sporą teczką pełną dokumentów i smartfonem. Choć na pierwszy rzut oka ten drugi gadżet wydaje się być perfekcyjnie oczywistym elementem, członkowie rodziny królewskiej bardzo rzadko pokazują się ze swoimi telefonami. Unikają tego tak mocno, że dla poddanych jest to wręcz zabawne.

"Pierwszy raz widzę go z telefonem", "Dopiero, gdy zobaczyłam to zdjęcie, pomyślałam: No tak, przyszły król też używa telefonu" - czytamy.
Książę William w drodze do Cardiffu (X)
Książę William w drodze do Cardiffu (X)© X
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także