NewsyCo dalej z ciężko chorą Kate? Z Pałacu płyną nowe informacje o księżnej

Co dalej z ciężko chorą Kate? Z Pałacu płyną nowe informacje o księżnej

Co dalej z księżną Kate? (fot. Getty Images)
Co dalej z księżną Kate? (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images

13.06.2024 18:44, aktual.: 13.06.2024 19:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powrót księżnej Kate do obowiązków jest mocno wyczekiwany przez wszystkich poddanych. Czyżby już wkrótce nastąpiła znacząca zmiana w tej kwestii? Nowe informacje płynące z pałacu mogą okazać się istotnym tropem.

Od kiedy księżna Kate ogłosiła swoją walkę z rakiem, zaniepokojeni poddani z niecierpliwością wyczekują wszelkich informacji na temat stanu jej zdrowia. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie żona Williama będzie mogła wrócić do pełnienia swoich obowiązków. Jak wynika z najnowszych informacji, możemy na to jeszcze długo poczekać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowe informacje w sprawie powrotu Kate

"Harper’s Bazaar" udało się skontaktować z osobą związaną z brytyjskim dworem. Anonimowy informator przekazał redakcji wieści dotyczące obecnego statusu leczenia Kate. Tym samym rozwiał wątpliwości na temat tego, czy księżna w ogóle będzie w stanie wrócić do obowiązków.

Obecnie sporo osób spekuluje na temat tego, czy ulubienica Brytyjczyków będzie w stanie ponownie włączyć się w bieg wydarzeń związanych z brytyjską rodziną królewską. Jak jednak możemy przeczytać, w odpowiednim czasie z pewnością podejmie się nowych wyzwań.

Nie ma żadnych informacji na temat powrotu Kate, ponieważ w tej chwili koncentrujemy się w stu procentach na jej zdrowiu. Sugerowanie, że nie wróci do swojej roli, jest niesprawiedliwe i nieprawdziwe. Takie rozmowy po prostu nie mają miejsca. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, wznowi swoją pracę - ujawnia osoba związana z Pałacem.

W jakim stanie jest księżna Kate?

Kate poddała się intensywnej chemioterapii. Na samym początku mówiono o tym, że leczenie ma pozytywny wpływ na jej kondycję, ostatnio jednak (jak sugerują zagraniczne media) ma być gorzej. Żona Williama podobno czuje się wykończona kolejnymi sesjami. Żadna z tych informacji jednak nie została oficjalnie potwierdzona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także