NewsyZrezygnowała nawet z tego. Księżna Kate czuje się aż tak źle? Niepokojące informacje

Zrezygnowała nawet z tego. Księżna Kate czuje się aż tak źle? Niepokojące informacje

Księżna Kate musi zrezygnować z uczestnictwa w uroczystości
Księżna Kate musi zrezygnować z uczestnictwa w uroczystości
Źródło zdjęć: © Instagram.com

21.05.2024 13:56, aktual.: 21.05.2024 14:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Kate przechodzi leczenie w związku z wykrytym u niej nowotworem. Od kilku miesięcy nie pełni oficjalnych obowiązków i skupia się na swoim zdrowiu. Właśnie okazało się, że nie weźmie udziału nawet w ważnej, rodzinnej uroczystości, a to może być naprawdę niepokojący sygnał dotyczący jej stanu.

Księżna Kate zniknęła z przestrzenni publicznej tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Niemal trzy miesiące później, gdy teorie spiskowe na jej temat zaczęły być absurdalne, nagrała oświadczenie. Przekazała w nim, że zmaga się z nowotworem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Księżna Kate źle znosi chemioterapię

Księżna Kate w nagraniu, które opublikowała w połowie marca, przekazała, że zdiagnozowano u niej nowotwór i musi przejść zapobiegawczą chemioterapię. Wiele osób spodziewało się, że księżna niedługo wróci do wykonywania obowiązków, zwłaszcza tych lżejszych i bardziej przyjemnych, tym bardziej, że Karol III także powrócił do pracy.

Księżna Kate ponoć źle znosi jednak chemioterapię. Anonimowy informator przekazał National Enquirer, że kobieta traci włosy, schudła i wymiotuje. Zmaga się też z chronicznym zmęczeniem. Informator wprost nazwał to piekłem. W takiej sytuacji nie ma szans na jej powrót do pracy.

Księżna Kate nie będzie uczestniczyć w weselu

Okazuje się, że nie tylko męczące obowiązki są wykluczone w stanie, w jakim znajduje się Kate. Nie będzie ona uczestniczyła także w weselu ojca chrzestnego księcia George'a, księcia Westminsteru, Hugh Grosvenora.

Na ślubie pojawi się jednak książę William, który będzie reprezentować rodzinę królewską (ze względu na obniżoną odporność nie pojawi się tam także Karol III). William ma witać gości i wskazywać im miejsca w kościele. Tę samą rolę pełnił już kilka lat temu wraz ze swoim bratem podczas ślubu Tamary, brata obecnego pana młodego. Tym razem Harry, choć utrzymuje serdeczne relacje z Hugh Grosvenorem, nie dostał zaproszenia. Państwo młodzi obawiali się bowiem nieprzyjemnych sytuacji, ze względu na konflikt między braćmi.

Księżna Kate źle znosi chemioterapię
Księżna Kate źle znosi chemioterapię© Getty Images | 0044 7766492998
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także