Krzysztof Skiba się nie zatrzymuje. Po raz kolejny krytykuje Kaczyńskiego i Ziobro

Krzysztof Skiba się nie zatrzymuje. Po raz kolejny krytykuje Kaczyńskiego i Ziobro

Krzysztof Skiba po raz kolejny atakuje członków PiS
Krzysztof Skiba po raz kolejny atakuje członków PiS
Źródło zdjęć: © AKPA, KAPiF
19.04.2024 15:07

Krzysztof Skiba po raz kolejny nie gryzł się w język. Po ostatnich prześmiewczych słowach o Andrzeju Dudzie, przyszedł czas na kolejnych polityków. Oberwało się między innymi Kaczyńskiemu, Ziobrze czy Kamińskiemu.

Krzysztof Skiba to jeden z głównych oponentów Prawa i Sprawiedliwości w naszym kraju. Muzyk bez ogródek pokazuje niechęć do polityków tej partii, ubierając swoje słowa w często zabawne historie i tworząc swego rodzaju reportaże. Tym razem postanowił wbić szpilę kilku działaczom partii PiS.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Skiba ostro o Zbigniewie Ziobrze

Skiba często reaguje na obecną sytuację na scenie politycznej w naszym kraju. Ostatnio oberwało się między innymi Dariuszowi Mateckiemu za zakrapianą imprezę czy Andrzejowi Dudzie za wizytę u Donalda Trumpa. Teraz muzyk postanowił podsumować to, co działo się w ostatnim czasie, tworząc swój "program" o wdzięcznej nazwie "Gnida Miesiąca". Nawiązał od razu do TV Republika, którą nazwał "Republiką Prezesa", a następnie przygotował opis kandydatów, wyliczając "dokonania" polityków PiS-u. Ostro wypowiedział się przede wszystkim o Zbigniewie Ziobrze.

Sporo punktów zdobył też Zbigniew Zerro, który widowiskowo okradł, wraz z kumplami ofiary przestępstw, drenując Fundusz Sprawiedliwości - pisze Skiba.

Skiba drwi z polityków. Oberwało się również Tadeuszowi Rydzykowi

W skonstruowanym przez Skibę "programie" nie zabrakło miejsca także dla innych polityków, o których w ostatnich miesiącach bywało głośno. Chodzi o Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego, którzy po wyjściu z więzienia po raz kolejny zostali wezwani do prokuratury. Oberwało się również ojcu Rydzykowi, którego nazwał kieszonkowcem.

W czołówce liderów tego odcinka znalazł się też legendarny kieszonkowiec Ojciec Dyrektor z Torunia, który specjalizuje się w wyciąganiu kopert od biednych emerytek - dodał drwiąco Skiba.
Krzysztof Skiba poświęca sporo uwagi politykom obecnej opozycji
Krzysztof Skiba poświęca sporo uwagi politykom obecnej opozycji© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także