NewsyJasnowidz miał smutną wizję dotyczącą świąt w Polsce. Mówi nie tylko o wielkim strachu. Oby się mylił…

Jasnowidz miał smutną wizję dotyczącą świąt w Polsce. Mówi nie tylko o wielkim strachu. Oby się mylił…

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Zuza Maciejewska
09.11.2020 19:20, aktualizacja: 09.11.2020 21:41

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Nie tylko zajmuje się poszukiwaniem zaginionych osób, ale także próbuje przepowiedzieć przyszłość. Często jego wizje są trafione. Warto tu wspomnieć o przeczuciach związanych z zawaleniem się hali na Śląsku, trzęsieniem ziemi w Japonii, a także kryzysem imigracyjnym.

Niedawno jasnowidz zabrał głos w sprawie wydarzeń, jakie rzekomo mają mieć miejsce w listopadzie. W jego ocenie będzie to trudny czas dla Polaków. Na ulicy pojawi się wojsko. Przyznał, że warto zaopatrzyć się w odpowiednie zapasy żywności:

Będzie czekał nas 3-tygodniowy zdyscyplinowany czas. Listopad to będzie czas, w którym odkryje się drugie dno sytuacji, która jest. Wojsko na ulicach, które także zapowiadałem, to nie przypadek i to drugie dno właśnie w listopadzie zacznie się odkrywać. W listopadzie zrozumiemy, że świat stanął przed o wiele groźniejszą sytuacją, jak tylko zaraza. Na to należy się przygotować. Rozsądnym jest przygotować nawet prowiant na czas trudny, który nas czeka.

Krzysztof Jackowski o Świętach Bożego Narodzenia. Co się wydarzy?

Chociaż na szczęście na razie wizja Jackowskiego nie znalazła pokrycia w rzeczywistości, to jasnowidz postanowił się podzielić z internautami kolejnymi przeczuciami. Tym razem dotyczą one Świąt Bożego Narodzenia. Powiedział, że będą one inne, niż do tej pory:

Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne. Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach.

Krzysztofowi wydaje się, że w naszym kraju zapanuje strach, przez co w tym okresie nie będzie bezpiecznie. To jednak nie wszystko. Sugeruje, że Polska "zostanie wykorzystana do czegoś", podobnie jak Czechy i Słowacja:

Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach. Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem.

Myślicie, że te przewidywana sprawdzą się w kolejnych tygodniach?

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego
Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka
Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także