Najnowsza wizja jasnowidza jest fatalna dla Polaków. Już wiadomo, co czeka nas w listopadzie

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski miał wizję na temat tego, co na dniach wydarzy się w naszym kraju. Słowa jasnowidza nie napawają optymizmem. Listopad ma być miesiącem wielkiego przełomu.

Sytuacja w naszym kraju od ponad tygodnia nie należy do łatwych. Polskę zalała fala protestów w związku z zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej. Ludzie wyszli na ulice, by walczyć o swoje prawa. Wszystkie działania obecnie skumulowane są w Warszawie i to tam ulice centrum cały czas są zablokowane przez demonstrantów. Nie należy zapominać, że codzienne marsze, w których udział biorą tysiące ludzi, odbywają się w czasie groźnej pandemii. Od kilku tygodni liczba zachorowań wzrasta wręcz lawinowo. Wraz z nadejściem jesieni pojawiła się druga fala zachorowań, która jest zdecydowanie silniejsza, niż ta z początku roku.

Znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski, już nie raz wypowiadał się na temat tego, co dzieje się w kraju. Od jakiegoś czasu przepowiada, co czeka nas w najbliższej przyszłości. Ma on wielu swoich fanów, ponieważ sprawy kryminalne, w których brał udział na prośbę policji, dzięki jego wizjom nie raz już zakończyły się sukcesem. Jego najnowsza przepowiednia nie napawa jednak optymizmem. Co według niego czeka Polskę w listopadzie?

Krzysztof Jackowski: przepowiednia na listopad 2020

Jasnowidz z Człuchowa ma wizję dotyczącą najbliższych tygodni. Wypowiedział się on na temat trwających protestów oraz tego, co czeka nasz kraj w związku z pandemią.

Drodzy Państwo, trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem. Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam.

Mówi o wielkim rozpadzie i zagrożeniu, na które narażona jest Polska. Wspomina też osobę Jarosława Kaczyńskiego.

Cokolwiek myślimy o panu Kaczyńskim, jego odezwa była w kierunku tworzenia ruchu oporu, bo za chwilę Polska może nie być Polską. On wie, że kraj jest zagrożony. Ale nie tymi protestami, bo te protesty nie są w stanie rozbić państwa. Ale za tym wszystkim stoją rzeczy, które się mają wydarzyć.

Od jakiegoś czasu w wizjach jasnowidza cały czas pojawia się listopad. Według niego będzie to okres największego przełomu.

Będzie czekał nas 3-tygodniowy zdyscyplinowany czas. Listopad to będzie czas, w którym odkryje się drugie dno sytuacji, która jest. Wojsko na ulicach, które także zapowiadałem, to nie przypadek i to drugie dno właśnie w listopadzie zacznie się odkrywać. W listopadzie zrozumiemy, że świat stanął przed o wiele groźniejszą sytuacją, jak tylko zaraza. Na to należy się przygotować. Rozsądnym jest przygotować nawet prowiant na czas trudny, który nas czeka.

Słowa Krzysztofa Jackowskiego są co najmniej przerażające. Mamy nadzieję, że tym razem jego wizja okaże się nietrafiona.

Zobacz także: Szpak zrobił imprezę przed domem Kaczyńskiego. Porwał tłumy


Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Komentarze

 • cool pisze:

  Zagrozenie wykluczenia z UE doprowadzi NAS do WOJNY DOMOWEJ !

 • Jaśnie pamietajacy pisze:

  Jasnowidz zapowiadał koniec wirusa w kwietniu nawet podał ze 17 kwietnia.

 • Gość pisze:

  Jasnowidz zapowiadał koniec wirusa w kwietniu nawet podał ze 17 kwietnia.

 • Gośćmax pisze:

  W tej sytuacji ,ktora powskala w swiecie nie ma zadnej debaty spolecznej. Chwycili ludzi za pysk i w niewole.Mordy w kubel. Nie mozna sie odezwac. To samo w innych krajach EU nie mozna wyrazic sprzeciwu, mozna jedynie pomaszerowac przez miasto. Za komuny byly rozmowy, dyskusje transmitowane przez tv, Rakowsjki ostrzegal przed kosciolem i kapitalizmem. ale ciemy robotniczy lud manipulowany przez jewrej,ow i zachodnie koncerny nie mial pojecia co go czeka.

 • Gość pisze:

  nie wygra napewno a Duda już nie może startować na prezydenta

 • sarna17 pisze:

  może nie wygra w końcu PIS bo ludzie mają ich dość! trzeba mysleć pozytywnie!!!

 • Gość pisze:

  Ale mi jasnowidz, to ja wam lepszą przepowiednię powiem. 6 stycznia 2021 roku będzie święto 3 króli i będzie to dzień w którym króle będą mieli zakaz.

 • Gość pisze:

  Ludzie chyba nie wierzycie w te bajki temu naciągaczowu !!!!!

 • GośćX pisze:

  cytat „Cokolwiek myślimy o panu Kaczyńskim, jego odezwa była w kierunku tworzenia ruchu oporu, bo za chwilę Polska może nie być Polską”.
  Jaka odezwa, prawicowy baranie? Polska jest owszem zagrożona, osobą Kaczyńskiego któremu już wszystko się miesza…

 • słodkalady pisze:

  czasami to co ten pan mówi może się sprawdzić a czasami nie ale nigdy w sumie nie wiadomo co jest prawdą a co kłamstwem

 • Gość pisze:

  po św. Krystynie będzie lało albo i nie 🙂 , tak mniej więcej brzmią takie przepowiednie.

 • Gość pisze:

  to nie wizja a analiza w innych krajach tak jest jak w australii godzina policyjna i unas bedzie to samo godzina policyjna i stan wyjatkowy

 • krzyżak pisze:

  Napisał Pan Kaczyński i już tylko za to go skreślam. Przepowiadacz z gębą idioty.

 • Gość pisze:

  Za wszystkim stoją ludzie którzy chcą zniszczyć Polskę i Amerykę a ludzie oszaleli – Niemcy to lubią

 • ya pisze:

  co on plecie, rzad w koncu pokaże że ma jaja, powolili poswawolic młodziezy i nawiedzonym babom ktorym wydaje się że są w stanie przewrócić do gory ongami ład społeczny, baby naszpikowane wulgaryzmami, agresja i głupota, dostana po łapach i wroci porządek i spokoj a różni podpuszczacze skonczą tak jak gowno w kiblu, spłynaą a smród się rozejdzie

 • Gość pisze:

  Pewnie rozmawiał z P.Kaczyńskim 😂😂

 • Alex pisze:

  Może i ma tam jakieś sukcesy z ta policja z odnajdywaniem ciał, ale jego polityczne przepowiednie często są chybione. On na początku cały czas wskazywał ze to w październiku będzie jakiś przełom teraz wskazuje na listopad- nie panikujcie bo jak na razie nic nie wskazuje na to ze ta jego przepowiednia się zisci.

 • Alecar pisze:

  To bardzo przykre i przerażajace

 • Gość pisze:

  Je..ć go …koledze kiedyś żona dała nogę z dzieckiem biedny jeździł do niego płacił kesz za wskazanie miejsca powiedział ze przebywa w tym i tym bloku biedny tydzień czasu tam koczował a ona dawno była w Chicago 😂😂😂

 • Gość pisze:

  Troche sie dzieje na swiecie za ta zaslona dymna o nazwie covid

 • Gość pisze:

  Drwią z Jackowskiego aż mi go żal . On nie musi tego robić ale chce pomagać , jest chłopina po ciężkim zawale . Fakt nie które wizje się nie sprawdziły ….to występuje u każdego jasnowidza , zaburzenia z przepracowania wizje to ogromny wysiłek i nie raz ciężko jest je sprecyzować . Tak jak w chwili obecnej zła interpretacja Kaczyński wpakował Polskę w ogromne kłopoty , fakt na pewno nie strajk jest zagrożeniem dla kraju , lecz poczynania partii rządzącej której przewodniczy Kaczyński i to on ponosi ogromną odpowiedzialność za sytuację w kraju , chory z nienawiści człowieczek który skłócił nasz kraj z innymi Państwami na prawdę Polska jest w dużym zagrożeniu ….pis władzy nie odda więc może dojść do rozlewu krwi ….zaopatrzenie się w żywność jak najbardziej .

  • GośAnkać pisze:

   Pan Jackowski pali papierosy i to jest kompromitacja.Każdy wizjoner szanujący się ma oczyszczony organizm ,nie pije alkoholu i nie pali papierosów gdyż nikotyna i dym są wrogiem czystych myśli !

  • cool pisze:

   Zagrozenie wykluczenia z UE doprowadzi NAS do WOJNY DOMOWEJ ! Polska jest w dużym zagrożeniu NIESTETY ze strony juz dawno NIEpraworządnej UE, która POdporządkować chce wszystkich swoich członków na zasadzie KIJA i MARCHEWKI. Jak oprotestujemy z Węgrami budżet UE to mogą nas mocno ukarać.. .

 • Kamila pisze:

  Ja też, możemy się spodziewać wszystkiego:(

 • Gość pisze:

  Tak tylko w kwietniu maju nie przepowiedział Pan drugiej fali pandemi… Mówił Pan że szybko minie i o tym zapomnimy… A tymczasem

 • Gość pisze:

  Ten pan już niejedną głupotę gadał i się nie sprawdziła.

 • Gość pisze:

  Jestem przerażona tą wizją

  • Gość pisze:

   Jestem przerażony bo Za parę lat znowu wygra PiS z dudą do czasu aż stare pryki nie poumierają

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×