Klaudia El Dursi planuje królewską komunię dla syna. Potrzebuje sztabu pomocników?

Klaudia El Dursi planuje królewską komunię dla syna. Potrzebuje sztabu pomocników?

Klaudia El Dursi planuje komunie syna
Klaudia El Dursi planuje komunie syna
Źródło zdjęć: © AKPA
21.04.2024 19:54

Jeden z synów Klaudii El Dursi niebawem pójdzie do komunii. Z tej okazji celebrytka wyprawia duże przyjęcie, przy którym pomaga jej szereg osób zajmujących się organizacją tego typu wydarzeń. "Głowa mi pęka od podejmowania decyzji" - żali się na social mediach.

Klaudia El Dursi zyskała popularność dzięki uczestnictwu w "Top model". Tam zaszła daleko, jednak zamiast skupić się na modelingu, zdecydowała się na karierę prezenterki telewizyjnej. Do dziś prowadzi "Hotel Paradise", w którym uczestnicy wybierają się na rajską wyspę w poszukiwaniu miłości. Prywatnie El Dursi jest mamą dwóch synów, a przed jednym z nich niezwykle ważne wydarzenie, jakim niewątpliwie jest komunia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Klaudia El Dursi wyprawia synowi komunię. Potrzebuje do tego sztabu ludzi

El Dursi słynie z dobrego kontaktu z fanami, z którymi na swoich social mediach dzieli się nie tylko zawodowymi projektami, ale również życiem codziennym. Ostatnio postanowiła opowiedzieć nieco więcej o zbliżającej się komunii jednego z synów. Celebrytka była bowiem na spotkaniu z organizatorką i dekoratorką, które zatrudniła do wyprawienia imprezy z okazji tej wyniosłej uroczystości katolickiej. Jak sama dodała, chciałaby dogodzić wszystkim, jednak wcale nie jest to proste.

Powiem wam, że z tą komunią Jasia to nie są proste rzeczy... Wracam właśnie ze spotkania z organizatorką i dekoratorką i głowa mi pęka od podejmowania decyzji. Z jednej strony chęć zadowolenia wszystkich gości i zadbanie o ciekawą oprawę jest wielka, a z drugiej strony, gdzie jest granica, żeby nie przesadzić - napisała na Instagramie El Dursi.

Klaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego. Nie każdemu spodobał się jej występ

W jednym z ostatnich odcinków show Kuby Wojewódzkiego gościli uczestnicy "Big Brothera", Klaudisz Sevković oraz Piotr Gulczyński, a także Klaudia El Dursi. Podczas rozmowy z prowadzącym, celebrytka kilka razy wypowiedziała się dość kontrowersyjnie. Między innymi wspomniała, że czasem nie może zaznać spokoju przez obserwujących ją fanów. Dodała również, że nie każdy może prowadzić programy telewizyjne, co spotkało się z krytyką ze strony fanów, którzy na social mediach programu dziennikarza tłumnie stwierdzili, że El Dursi gwiazdorzy.

Klaudia El Dursi przygotowuje się do komunii syna
Klaudia El Dursi przygotowuje się do komunii syna© fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także